SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Oveja, właśnie zauważyłam, że mamy podobne wymiary, poza talią, bo ty masz szczuplejszą. Przepisy na pasztety z soczewicy masz z kuchni sfd? Czy twojego autorstwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Faktycznie ale u Ciebie za to w biodrach i udach mniej- (moja mała zmora )
Przepis na pasztet wrzucałam właśnie do kuchni sfd ale to bardziej instrukcja, niż przepis, bo za każdym razem dodaję co tam akurat mam pod ręką i wprowadzam różne eksperymenty. W dodatku robię za jednym zamachem ze 3 wersje, które mrożę, porcjuję i potem tylko wyciągam

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
No i dobrze, oszczędność czasu. Ja to samo robię z musami owocowymi lub kremami z warzyw, bo jak już dostanę zapas roślin ze wsi, to konkretny i coś muszę z tym począć, zanim zgnije...
Mam zamiar spróbować tych pasztetów, jako alternatywę dla mięsa, którego akurat nie muszę jadać codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


05.12.11



1.pasztet strączkowy,papryka, sałata, oliwa
2.jajko+ sok warzywny (seler naciowy, kapusta,imbir,marchewka)
3.jajko+ białka, kapusta kiszona, marchewka, cebula
4.jajko+białka, brokuł
5.whey,owies,marchewka
6.twaróg wiejski, pomidor
+ kawa z mlekiem wiejskim (20g)

B 122/ T 49/ W 99/ Kcal 1341+ warzywa



Trening B. poprzedni: https://www.sfd.pl/Oveja/_redukcja-t793669-s32.html#post4 

1.MC 42kg x 6/ 47kg x6 / 52kg x6 / 57kg x6 / 62kg x6
2.Wyciskanie żołnierskie 14kg x 12/ 16kg x 12/ 18 kg x 12
3.Reverse Hyper Extensions -na piłce x10/x10/x10
4.Rozciąganie gumy nad głową x12/x12/x12 tempo 25X0
+aero 25min

Po treningu wyssało ze mnie resztki sił. Jutro chyba zrobię sobie wolne, bo jakoś tak coraz mniej we mnie mocy. A po treningu to już praktycznie jestem do niczego do końca dnia, przez co odkładam różne rzeczy do zrobienia na kolejny dzień



Witaminy, ZMA

----------------------
I takie małe uwagi:
Na każdym etapie redukcji zawsze musi mi się coś pop*****czyć z @. Strasznie mój organizm jest wrażliwy pod tym względem. Trochę mocniej coś docisnę i od razu @ mówi papa. No ale nic to. Zostało niewiele czasu do końca, a potem wejdą większe tłuszcze i może jakoś wszystko się podreperuje i unormuje, zanim na dobre rozpocznę kolejne zmagania.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie przejmuj sie, w ciezkim treningu silowym cykl przesuwa mi sie do 30-45 dni, a jak zluzowalam to 21
Jak dla mnie - im dluzszy cykl tym lepiej

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ovejko, tak to już jest... Jak się sumiennie trzyma niską kaloryczność, to wychodzą hocki-klocki z okresem

Tak się jeszcze upewnię: kiedy podsumowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dzięki dziewczyny. Miło mieć świadomość, że nie tylko u mnie tak łatwo o zawirowania.
Marta, podsumowanie około 22-23 grudnia, gdzieś pomiędzy porządkami świątecznymi



06.12.11 NT

No i zrobiłam sobie dzień odpoczynku, ale i tak niezbyt odpoczęłam, bo zabrałam się za pisanie magisterki. Najgorszej zacząć. Wykańcza prawie jak porządny trening.
A, no i było 10 przysiadów z akcji ATG challange.



1. whey, owies, siemię
2. jajko, sok warzywny (seler naciowy, marchewka, imbir)
3. soczewica, jajko, pomidor, sałata, ogórki kiszone
4. jajko+białka, kapusta kiszona
5. sernik sfd, orzechy brazylijskie (prezent mikołajkowy )

+ kawa z mlekiem wiejskim (20g)

B 119/ T 50/ W 50/ Kcal 1127+ warzywa



Witaminy, ZMA

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


07.12.11



1. soczewica, kapusta kiszona, marchewka, oliwa
2. jajko+ białka, whey, marchewka
3. zupa z dyni, jajko
4. jajka, kapusta kiszona, marchewka
5. jajko+białka, serek wiejski, sałata, pomidor

+ kawa z mlekiem wiejskim (20g)

B 116/ T 50/ W 50/ Kcal 1115+ warzywa

Mam straszną fazę na dynię i marchewkę. Oczywiście jedzone w tych ilościach wliczam do bilansu. Tylko patrzeć aż zrobię się żółta, ale co poradzić, jak tak mnie do nich ciągnie…



GPP

burpees - 30sek
pajacyki - 30sek
mountain climbers - 30sek
walka z cieniem - 30sek
(30 sek przerwy między obwodami)

x 4 obwody
+ 25 minut aero
-------------

ATG challange: 15



skleroza

***

08.12.11



1. jajko+ białka, owies, siemię, kapusta kiszona, oliwa
2. jajko+ białka, sałata lodowa, zupa z dyni
3. soczewica, jajko, pomidor, marchewka
4. whey, owies, marchewka
5. twaróg wiejski, masło orzechowe

+ kawa z mlekiem wiejskim (20g)

B 122/ T 50/ W 98/ Kcal 1346+ warzywa



Trening C. poprzedni taki trening: https://www.sfd.pl/Oveja/_redukcja-t793669-s32.html#post8 

1.Wiosło sztangą 21kg x6/ 26kg x 6/ 31kg x6/ 36kg x6/ 38kg x6
2.Przysiad przedni 16kgx 15/ 21kg x 15/ 26kg x 15
3.Wyciskanie sztangielek skos 3,5kg x12/ 5,5kg x12/ 7,5kg x12
4.RDL 35kg x15/ 40kg x 15/ 45kg x 13

+ aero 25 minut

Wiosło leeeedwo, ale poszło. I oczywiście znowu zakręciło się w głowie. Zacznę uważać to za standard w tym ćwiczeniu.
W RDL małymi kroczkami udaje się coraz więcej powtórzeń w ostatniej serii. Ogólnie siła jest, ale łapska słabsze i chwyt puszcza. Ale uparłam się, że będę robić bez pasków (bo nie mam? ale i liczę na to, że dzięki temu może i łapska się kiedyś wzmocnią)
Reszta ciężarów i powtórzeń bez zmian. Coś ciężko o progres. Może to już zmęczenie materiału, może wszystko siedzi w głowie, a może i jedno i drugie. Ale mimo wszystko, tam gdzie mogę, staram się walczyć na każdym treningu i zawsze jakiś kroczek do przodu gdzieś się przydarzy

---------------
ATG challange: 20



witaminy, ZMA, melisa

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oveja, ile bierzesz ZMA? Bo właśnie próbuję ustalić dla siebie jakieś dawkowanie i zalecane 3 tabletki to chyba sporo (mam Treca, ale wszystkie są podobne w składzie).
Uchwytem się nie przejmuj, chyba większość z nas od pewnego momentu zaczyna mieć z tym kłopoty, ach te delikatne kobiece rączki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja brałam 3 i uważam, że było ok.


Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-12-08 23:20:11

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium