SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Super plan Owieczko Ciekawe, jakie będą wrażenia po następnych treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Tu mi się dużo nowości trafiło, więc muszę się oswoić W następnym dniu też jedna, ciekawa nowość- ta z piłką W C już znane mi rzeczy. Ale i tak prawdziwe wrażenia zobrazują się przy drugim z każdych dni treningowych. Na pewno będzie fajnie

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1331
super te pompki Ci idą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A na tą okazję ruszę z nowym treningiem by Martucca

Czy coś boli dziś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Najmocniej odczuwam tyłek i dwugłowe. Czyżby to ten bułgar (to co będzie jak dojdą ciężary) Takie są wczorajsze bonusy,bo ogólnie to ciągle coś boli

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241




06.10.11





1. pasztet strączkowy, kapusta kiszona, sałata lodowa, pomidor,oliwa
2. zupa z dyni, migdały, rzodkiewki
3. jajka, kiełki rzodkiewki, sałata lodowa
4. whey,owies
5. jajka, kapusta kiszona, kawałek brokuła,oliwa
+ kawa z mlekiem (20g)

B 116/ T 88/ W 86/ Kcal 1603 +warzywa





Interwały, rower st.

6 x 30/30

Przedtem krótko wolnym tempem na rozruszanie zakwasów
---------------------------------

POMPKA CZALENDŻ : 94

Dzisiaj śniło mi się jak robię pompki. Nawet w nocy się od nich nie uwolnię





Kompleks witaminowo- mineralny, ZMA

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-10-06 22:14:25

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Będziesz miała "pompkowstręt"

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Dzisiaj śniło mi się jak robię pompki.
Dobre Mi się raz śnił martwy ciąg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bułgar to naprawdę trudne ćwiczenie i ogromna większość robi je ŹLE. Nic dziwnego, że poczułaś nawet bez obciążenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241




07.10.11

Zaległa wypiska. Wczoraj wróciłam z uczelni do domu przed 22, zjadłam, odsapnęłam, zrobiłam interwały i padłam na pysk. Nie wyrabiam ze wszystkim. Pewnie częściej będą zbiorcze wypiski.





Następne za miesiąc.





Coś niby spada z obwodów, gdzie indziej wzrasta. A waga to już tradycyjnie idzie w inną stronę. Fajnie, że rusza z tyłka, szkoda, że z brzucha nie chce. Zobaczymy co będzie za miesiąc





1. pasztet strączkowy, kapusta kiszona, pomidor, oliwa
2. jajka, rzodkiewki, migdały
3. placki owsiane, rzodkiewki
4. zupa krem brokułowa z awokado +jajka
5. whey
+ kawa z mlekiem (20g)x 2

B 113/ T 98/ W 69/ Kcal 1614 +warzywa





Interwały
6x 30/30

Nie dodałam kolejnego interwału, bo zupa krem z wkładką jajeczną stanowczo nie jest dobrym posiłkiem przed interwałami. Zadanie dnia: "Wymagany odstęp czasowy między interwałami a płynnym jedzeniem co najmniej z 6 h "- zapisać i zapamiętać.
A w ogóle to miał być tego dnia siłowy, ale zamieniłam sobie kolejność siłowego z interwałami. Interwały były szybszą opcją Dzisiaj odrobiłam siłowy.

-----------------------------------

POMPKA CZALENDŻ : 95





Kompleks witaminowo- mineralny, ZMA

***

08.10.11




Dzisiaj musiało iść wszystko na oko, bo wyczerpała się bateria w wadze kuchennej Muszę zobaczyć czy ta zmieniona w łazienkowej pasuje do kuchennej, bo do poniedziałku zbzikuję Wiem, że mam już miarkę w oczach, ale jeśli nie ważę wszystkiego co do grama to chodzę po domu wściekła i wyżywam się na wszystkich. Taka choroba

Jedzenie:

1. pasztet strączkowy, kapusta kiszona, kiełki rzodkiewki, oliwa
2. whey, owies
3. zupa krem z dyni, jajko, migdały
4. jajka, serek wiejski, sok pomidorowy, ogórek
5. jajka+ białka, sałata lodowa, rzodkiewki, oliwa
+ kawa z mlekiem (??? g) x 2

B ? / T ?/ W ?/ Kcal ? +warzywa





Trening B.
1.MC 41kg x 6/ 46kg x6 / 51kg x6 / 56kg x6 / 61kg x3
2.Wyciskanie żołnierskie 15kg x 12/ 17kg x 12/ 19kg x8
3.Reverse Hyper Extensions -na piłce x8/x10/x8
4.Rozciąganie gumy nad głową x12/x12/x12 tempo 25X0
+aero 20min

Ależ się styrałam. Największy kryzys nastąpił przy RHE . Być może przez dwa poprzednie ćwiczenia, które styrały mnie doszczętnie albo przez moje leszczarstwo (bądźmy szczerzy ) Ciężkie to cholerstwo dla mnie. Do gumy też podeszłam ambitnie dowalając 4/ na 5 możliwych linek, ale zmniejszyłam na 3, a i tak było ciężko. Na aeroby znów starczyło sił na 20 minut.

-----------------------------------
POMPKA CZALENDŻ : 96

Dobrze, że nie odłożyłam ich na "po treningu", jak to miałam pierwotnie w planach





Kompleks witaminowo- mineralny, ZMA

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-10-08 23:34:02

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium