SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Owieczko nie wiadomo co powiedzieć, och...., ach.... normalnie sylwetka się zmieniła niesamowicie. Teraz to wcale nie można powiedzieć, że masz sylwetkę gruszki
Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10228
OWIECZKA, różnica ogromna nogi jędrne, pupa uniesiona, talia, no po prostu super zmiany, a spoglądając na zeszły rok to już w ogóle Gratki, i korzystaj z zasłużonej regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dziewczyny dziękuję za tyle miłych słów
Naprawdę cieplej się robi na serduchu

Marta, musiałam pstryknąć teraz, bo nie dysponowałam takim , więc w fatalnym oświetleniu i znowu całej się nie uchwyciłam, ale może coś to da. Jak nie teges to jutro w dzień będę musiał pstryknąć



głowa zamazana, mimo że to od tyłu, bo mam mokre włosy i wyglądam jak zmokła kura

I prosiłabym Cię o zmianę tytułu na „Oveja/ podsumowanie str.39/ str.76 ”

Aha, mogę jak ostatnio jeść na czuja na regeneracji czy lepiej teraz przyjąć jakiś konkretny bilans?

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2012-02-25 22:27:55

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Owieczka dolanczam sie do wszystkich Gratulacji. Wygladasz rewelacyjnie!!!!

Nic dodac nic ujac jestes super laska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Malgo

Dla mnie nadal dół do dopracowania, ale góra się wysusza, więc raczej trzeba będzie zająć się górą, żeby zachować proporcje. Inaczej na górze zostanie wiór a tego nie chcę. No i liczę, że przy okazji radosnej zabawy ze sztangą nadal ciało będzie się ujędrniać. Na tym najbardziej mi zależy. Zwłaszcza tył nóg i cztery litery Tak czy inaczej, nie narzekam, bo w porównaniu z tym co było kiedyś... A kiedyś też potrafiłam nie rozpaczać.
Nom, także teraz to już na luzie. Tzn. taką mam nadzieję, bo kto wie co tam Marta szykuje A ja za Martą idę w ciemno

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546

dobrze ze akurat piję melisę
zayyebiście jest pani, niesmamowita przemiana!! ciśniesz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
No nieee przegapiłam.
Dobra bestia z Ciebie i chudo jest. Masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
No takie podsumowania to ja uwielbiam, to jest naprawdę niezła motywacja. Wielkie gratulację Oveja. A od teraz nie mówimy że tniemy kal tylko że przechodzimy na meduzią dietę. :)


Zmieniony przez - roksanna1 w dniu 2012-02-26 00:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 846 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31298
O zesz!!! Gratuluje i pozdrawiam z ukrycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
poklony bije taaaaaaaaaaaaaaaaaakie wielkie! gratulacje!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium