SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 161598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
W kuchni to ja walczyć będę w ostatnim tygodniu przed świętami ... jakiś urlopik wpadnie to łatwiej będzie No i ciekawa jestem Twojego czita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Owieczko jak się czujesz na tak niskich kcal ?

pierogi ah zjadłabym takie domowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Nie Owieczka, a Pracowita Mróweczka :brawo:

Skeni, mnie to już czasem drażni ta moja „sumienność”. Wszystko musi być, według mojej wizji, więc jak tylko coś stanie na przeszkodzie to nie jestem w stanie spokojnie tego zaakceptować, tylko łażę wściekła, prawie gryząc Albo ile znerwicowania dostarcza mi pedantyczność w kuchni. Jak np. coś wykładam na blachę itp. wszystko musi być równiutkie, gładziutkie i czasami szlag mnie trafia , jak nad czymś sterczę i poprawiam, bo ciągle jest dla mnie nie tak Za to w porządkach nie mam ani grama pedantyczności. Wokół mnie zawsze "nieład twórczy"
Oj, jak ja Ciebie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6750
taką nadmierną kontrolę zazwyczaj ma się w jednej lub kilku sferach życia, co absolutnie nie koliduje, z tym by inne dziedziny były mało uporządkowane
coś o tym wiem

z resztą każdy kto miał do czynienia z ED doskonale wie, że skoro nie panuję nad porządkiem w salonie, to nic, bo w końcu najważniejszy jest pedantyzm w szufladkach(no ale to z mojego podwórka akurat)

świetnie sobie radzisz, kibicuję Tobie, robisz naprawdę mądrą długofalową redukcję-wczoraj i dziś akurat miałam okazję poznać 2 laski, które straciły po 20-30kg w 2 miechy na głodówce rzecz jasna-to straszne, ale te przypadki cały czas nie są jakimś odosobnieniem:'-(

nie mogę doczekać się Twoich fotek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
ja też ja też!!!
i też kibicuję!
poza tym zazdroszczę, bo u mnie z ta pedanterią odwrotnie: wszystko musi być poukładane w kosteczkę, a w kuchni z trudem ogarniam proste dla większości przepisy - albo coś przypalę, albo nie dopiekę, albo...zapomnę!

Zmieniony przez - agamall w dniu 2011-12-11 20:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Owieczko, wrzucisz przepis na pierożki/uszka? Chęć mnienaszła, co by zrobić w tym roku, a nie kupować

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Fela, mam nadzieję, że chociaż to doceniają A na pierogi zapraszam

Jagoda, czity są dla mnie strasznie trudne Wybieram rzeczy, na które miejsce znajdzie się i na redukcji ale, które na aktualnym rozkładzie ciężko by było upchać, czyli jakościowo nie grzeszę, ale podbijam kaloryczność. Mam nadzieję, że spełniają swoją rolę w takiej formie, w jakiej je robię.

Ania, bywają dni, że mnie ssie i muszę dopchać warzywami, ale i takie,gdzie nie czuję tego rygoru diety. Czasami zdarza mi się, że zjem śniadanie,a niedługo potem już bym coś zjadła, no i drugą kryzysową porą bywa pewien odstęp czasu po siłowym. Ale na początku było ciężej. Wiele też zależy od zajęć w ciągu dnia. Przy napiętym grafiku mniej się myśli o żarciu, wiadomo
I oczywiście także zapraszam na pierogi.

Shrimp,

Skeni, 20-30kg w 2 miechy? Szok. To się w ogóle tak da? Musiały mieć jakąś mega otyłość chyba i napuchnięte wodą jak cholera
A co do fotek to zaczynam powoli odczuwać stres Nawet mnie korciło,żeby cyknąć sobie coś kontrolnie wcześniej, ale ostatecznie stwierdziłam, że chyba wolę nie wiedzieć, bo to mogłoby wywołać jeszcze większy stres. A ja nie potrafię obiektywnie oceniać się w lustrze Ale po ubraniach widzę różnicę

Agamall, dzięki.

Ruda, mogę podesłać na priv Tylko one oczywiście są takimi niedietetycznymi Nie chcę rodzinie wprowadzać nowych tradycji, w postaci sfd-owskiej wigilii A zapewne dałoby się pokombinować z inną mąką, tylko nie wiem jakby się lepiły

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Poproszę Najwyżej sobie pokombinuję z mąką.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241


11.12.11



Troszkę zwolniło, ale jeszcze jakieś podrygi są, o ile to nie błąd pomiaru. W sumie na spadkach z górnych części to już mi nie zależy. A dół, zawsze chętnie



1. pasztet strączkowy, sałata,pomidor
2. owies, whey,marchewka
3. jajka, kapusta kiszona, oliwa
4. jajka+ białka, brokuł
Cheat: kanapki ( chleb żytni razowy swojego wypieku + dużo masła + jajka na twardo + pomidor) + kilka orzechów brazylijskich

+ kawa z mlekiem wiejskim (20g) x 2
B /T /W /KCAL- nieliczone


Trening A. poprzedni: https://www.sfd.pl/Oveja/_redukcja-t793669-s303.html#post6 

1.Wyciskanie poziomo, piłka 4kg x 6/ 6kgx 6/ 7,5kgx 6/ 8,5kgx 6/ 9,5kgx 6
2.Przysiad bułgarski 3 x 15 (3kg)
3.Invert rows 3 x 12*
4.Dzień dobry 20kgx 12/ 23kgx 12/ 25kg x12

+ aero , rower st. 25 minut

*część zwykłych,część na ugiętych nogach.
-------------

ATG challange: 35



Witaminy, ZMA (zaraz łyknę )

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
Owieczko, trudno o obiektywizm jak sie obcuje ze swoim odbiciem codziennie mam podobnie, ciuchy ratuja a szczegolnie staniki

A a propos pierogow,nie trzeba zaraz rewolucji razowymi robic a zmiana na make graham w lepieniu nie robi roznicy a juz cos zdrowszego

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium