SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oveja/ podsumowania str. 39/ 76/ 126

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 162052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
O, witamy Kasię
Ovejka, przepraszam za spam.
Trzymię kciuki za całokształt! I zazdroszczę ci tego etapu-prawie-końcowego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Owieczko gdzie tą rękę wkładałaś Szybkiego gojenia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Dzięki dziewczyny
Niestety jestem zmuszona do wcześniejszej regeneracji. No coz, jestem wkurzona, ze nie mogłam zakonczyc redukcji tak ,jak chciałam, ale sila wyzsza. No ale w sumie nie ma co się wkurzac. Troche wcześniej zaczne regeneracje to i szybciej zaczne znowu nad sobą pracować. Do tego czasu lapa powinna wrocic do formy, zwłaszcza, gdy nie będę jej narazac na proby
Niestety jedna taka probe wykonałam Zabandazowalam sobi dzisiaj lape i zrobiłam podejście do treningu, ale pomysl okazal się glupi,bo co tam ból, rany ledwo co się zasklepily i oczywiście tylko sobie je rozbebralam już przy MC z malusim ciężarem. Treningu nie zrealizowałam. Kierwa. I może już nie będę pisać o tych apetycznych sprawach
Przez ostatnie dni robiłam tylko ATG challange, raz aeroby i tyle z całego ruchu Heh… Do tego marnie sypiam, bo lapa boli, a ja sto razy się krece, żeby jakos odpowiednio ulozyc. No, po protu pięknie się zalatwilam.
Poniewaz wszystko naruszyłam to znowu musze trochę odczekać,żeby się podgolio, bo znowu jestem kaleka i posluguje się lewa reka, także nawet się nie pomierze. Mysle, ze gdzies w niedziele już ogarnę podsumowanie. A do tego czasu jedynie postrzelam ATG i pozostanę na bilansie redukcyjnym Do zobaczenia na podsumowaniu

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekam niecierpliwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Ovejko, szybkiego gojenia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
oh Ovejko dzisiaj podsumowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Unplugged, dzięki Już jest dużo lepiej
Ania, tak Właśnie zabieram się za przerzucenie fotek z aparatu i niedługo będzie

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Oveja w takim razie nie wył kompa i wpadnę później zobaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 651 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4466
Na pewno będzie szał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Juz sie ustawilam w pierwszym rzedzie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antykoncepcja a policystyczne jajniki.

Następny temat

Trening na poprawe kondycji

WHEY premium