SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217287

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Indywidualna sprawa, oblicz zapotrzebowanie , odejmij trochę kcal , podkrec cardio i będzie leiało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Zjadłem właśnie 2 nogi z kurczaka, ważone przed i po (to co zostało) wyszło 0,5 kg. Jednak ilość mięsa była tam...wydaje mi się...bardzo mała jakby to porównać do 0,5 kg czystej piersi z kurczaka.

Objętościowo te nogi jakoś o wiele łatwiej wchodzą...właściwie mało czuje żebym cokolwiek jadł. Też tak macie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Najlepiej sprawdz ile wazy po ugotowaniu , zjedz i sprawdz ile wazy kosc , odejmij od całości i Ci wyjdzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Przy czym podczas gotowania waga też się zmieni, pewnie nieznacząco ale się zmieni, więc najpierw ważymy, potem gotujemy, ważymy, przeliczamy b/w/t, a potem odejmujemy nogę, albo, rozwiązanie najłatwiejsze matematycznie - najpierw mięsko odrywamy od kości i ważymy. Później przynajmniej sobie paluchów przy jedzeniu nie trzeba brudzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 156 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6230
Detoxik
Zjadłem właśnie 2 nogi z kurczaka, ważone przed i po (to co zostało) wyszło 0,5 kg. Jednak ilość mięsa była tam...wydaje mi się...bardzo mała jakby to porównać do 0,5 kg czystej piersi z kurczaka.

Objętościowo te nogi jakoś o wiele łatwiej wchodzą...właściwie mało czuje żebym cokolwiek jadł. Też tak macie ?


Tez mialem kiedys taki dylemat :). Ostatecznie rozwiazlem sytuacje tak, ze kilkakrotnie kupujac po 2-3 kg udek, wazylem je w calosci, pozniej trybowalem (zaj**isty jest kurczak po wietnamsku z udek :) ) i wazylem osobno mieso i kosci ze skora. Wyniki wychodzily mi rozne, ale przewaznie mieso stanowilo jakies 50%-60% wagi calego udka. Przyjalem sobie wiec, ze jak jem udko to miesa tam jest jakies 55% wagi przed obrobka i tak zostawilem. Wiadomo, czasami skory wiecej, czasami troszke mniej, ale mysle, ze to dobre podejscie. Sprobuj sobie chociaz raz tak zrobic, kup ze dwa udka oddziel miesiwo i sobie zwaz :). Pozdrawiam


P.S.

Jeszcze link do mojego tematu sprzed blisko 2 lat :P

https://www.sfd.pl/Udko_z_kurczaka_pieczone-t891130.html

Zmieniony przez - Kostka24KR w dniu 2014-05-12 17:21:48

Zmieniony przez - Kostka24KR w dniu 2014-05-12 17:22:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
Czy posiłek przed snem dajmy na to tą godzinkę musi być koniecznie bez ww ?? jeśli w diecie mam 4g na kg/ to jeśli wcześniej nie dałem rady się zmieścić w bilansie to mogę dorzucić te 100g ryżu czy kaszy na noc w ostatnim posiłku czy nie będzie to wskazane??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Smialo jedz wegle, czemu niby nie mozna bylo by ich jesc w posilku przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
właśnie w sumie to nie wiem chyba z powodu mody ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2599
ponawiam moje pytanie z poprzedniej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1189
Jakie jest Wasze zdanie na temat low-carb?

Jeden pisze, żeby jeść te węgle, inny pisze, że dieta słaba i głupia. A obie opinie od ludzi z doświadczeniem.

Wagę mam okay, chcę tylko ściąć tłuszcz, da rade to zrobić na low-carb? Chcę ją utrzymać tylko 3 miechy, potem coś innego.

Ile tych węgli wtedy jeść dziennie?

184cm, 84kg

Niestety grafik w pracy BARDZO mi ograniczył siłownię, ale robię co mogę ;)

Zmieniony przez - Brydz0 w dniu 2014-05-13 10:03:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium