SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215843

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
każdy(powiedzmy z tych, które jadłem) od powiedzmy tych 25zł zł w górę jest ok, zawsze możesz pytać o skład.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 943 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18291
Wczoraj pisałem z pytaniem, założyłem jak radziliście temat może ktoś wpadnie pomóc https://www.sfd.pl/dawid7737_próba_docięcia-t1018557.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Rafaeelloo - mozarella kazda(nawet "kauflandowska", "biedronkowa", czy "lidlowska" ) są ok(waż tylko kule bo na tym zdarza im sie "pomylić". mlekowity i zotta nie ruszam bo są okropne (mowa o białych ofc). ser turecki o którym mówiłem jadłem z kauflandu. sery żółte z załozenia w sensownej jakości to tj Koniu pisał >25zł/ czasem gdzies na promo znajdziesz może po 20-21

Z ziarnistych tez raczej all (wiadomo ze light ciut bardziej rpzetworzone), ale nie bierz tego ze szczypiorkiem marki KKlassic(czy jakos tak w kazdym badz razie z kaufa) - kompletnie niejadalny i śmierdzi starą cebulą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Jeśli chodzi o smaczne mozarelle (dla mnie), to Galbani, którą kupiłem w E.Leclerc i SM Skierniewice kupiona bodajże w Realu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
co myslicie o jogurcie naturalnym na redukcji ? spożywam sredniu okolo 100-150ml dziennie. Nie zaszkodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jedz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3985
Mam takie pytanie.Po swietach planuje wznowic redukcje.Obecnie pracuje fizycznie i po pracy nie dam rady isc na silownie i cwiczyc silowo.Czy w tej sytuacji dobrym pomyslem bedzie skupienie wiekszej ilosci weglowodanow z rana(przed praca i na przerwie) około 60% ? Dodam,ze bedzie to dieta zbilansowana,typ edno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ile h pracy i jak ciezkiej ze nie dasz rady wykonac w ogóle treningów siłowych? ludzie ogarniają po 12h przy drogach czy na budowie


Większośc węgli ładowałbym w trakcie i po pracy w takim wypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3985
8-10h,praca na budowie.Na razie chce zastosowac diete przez 1-2 tygodnie i zobaczyc jak to bedzie wygladalo.Pogoda co raz ladniejsza to doloze cardio wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3985
Czy w takim wypadku moge przyjac wartosc bialka mniejsza niz 2g,moja waga to 106kg.Wiec zamiast 200g~ dalbym jakies 160-180g?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium