SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215951

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1046 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5528
Koniu151
jakie źródła? to będzie miało główne znaczenie. tłuszcz pochodzenia mlecznego, z tego co pamiętam jako jedyne źródło tłuszczów może mieć potencjalnie negatywny wpływ na parametry krwi.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-08-20 13:48:32


Wszystkie źródła nasyconych w mojej diecie to jajka, mleko, mozarella, oliwa z oliwek i trochę też jest z płatków owsianych i migdałów, ale to kilka g wyjdzie. Tłuszcze nasycone z mleka to około 40% tłuszczów nasyconych ogółem, więc nie są dominujące:). A, no i pojawiają się niewielkie ilości nasyconych z tłustych ryb, rzadko wieprzowina.


Zmieniony przez - MareXX w dniu 2014-08-20 16:55:52

HA HA HA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Ostatni miesiąc trzymałem zbilansowaną dietę (1) ok 100g T 200g B 300g WW (wahało się coś tam +-, kcal 2800 +-150), dziś okropnie nie miałem ochoty na WW, kasze, itp, więc wyszło mi (2) 150g T 250g B 100g WW. trenuję siłowo co 2 dzień. WW dziś z owsianych rano (65), reszta z pomidorow i nabiału.

a) Co sądzicie - mieszanka diety (1) w dni treningowe i (2) w dni nietreningowe ma sens?

b) Czy nie kombinować i to takie jednodniowe urozmaicenie w stylu carb cycling?

c) Czy jechać w drugą stronę i w nietreningowe np. 200g T, 200g B, 50g WW?

Waga 104kg, cel redukcja do okolic 90-95kg, bilans jest -300. Wiem, przede mną jeszcze dużo

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
Ze swoich obserwacji, mogą być błędne,to nie ma znaczenia byle Ci się w skali tygodnia kcal i makro w tym zgadzało, a możesz jeść jak chcesz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 129
Witam,

Od pół roku zażywam leki przeciwpsychotyczne (neuroleptyki), a dokładniej Olanzapine. Przez pół roku utyłem 10kg. Od pewnego czasu mam dietę 2000kcal (150g białka, 180g ww, 80g tłuszczu). Do tego trenuję - 5x w tyg aeroby. Mimo tego moja waga stoi w miejscu, a nawet przytyłem 1kg, czemu tak się dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 822
http://www.ilewazy.pl/lyzka-mleczka-kokosowego

Mam mleczko kokosowe w puszce 82% płynu z kokosa i reszta woda - czy warto wykorzystac w diecie i czy wartosci odzywcze z linku z gory sie z grubsza zgadzaja? ma/miał ktos doczynienia z podobną atrakcją? teoretycznie produkt dość naturalny - chciałem dodawać do odżywki, ewentualnie trochę z rana do owsianych.

Zmieniony przez - frooger w dniu 2014-08-21 20:44:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1898
na kolacje jak niepotrzebny jest twarog, to po za ryba no np wedzona, co jeszcze nalezy jadac? wyczytalem, ze to wchlanianie powolne bialka to nie sluzy ani szczuplym osobom, ani otylym ...: - )

W życiu szukamy tego czego nigdy nie będziemy mieli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Czy przewinął się komuś gdzieś przepis na wrapy low carb ? Takie do zawijania cieńsze niż naleśnik (nie wiem jak to się trzyma swoją drogą...tak cieniutkie)...ale low carb bo mam mało węgli w diecie. No i zdrowo wiadomo. Zawijałbym kurczaka z warzywami w to.

EDIT: czytałem jakieś posty z 2009 roku że w LIDLu ponoć są do kupienia gotowe wrapy pełnoziarniste ?

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-08-23 02:10:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
low carb nie wiem ale z drugiej strony jeden taki placek nie bd mial dużo wegli https://www.sfd.pl/NAJPROSTSZY_PRZEPIS_NA_PRAWDZIWE_TORTILLE!-t1013554.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie było już milion takich pytań, ale zapytam raz jeszcze :
Czy słodziki stevie faktycznie nie mają kcal ? już nie licze dziesiątych czy setnych cześci.
Np. So Sweet SOSTEVIA - 200 tabletek. Słodze tylko kawe którą pije 2 razy dziennie i tak miesięcznie wychodzi koło 120 łyżeczek cukru ( 2400 kcal/mies - 600 g węgli/mies - cukru ) .
Jeśli faktycznie w/w stevia nie ma żadnych kcal to mógłbym swobodnie pić 2 słodkie kawy dziennie i miesięcznie uniknąć takiej liczby cukru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Mam stewię w tabsach od zielonego listka, w 100g jest chyba coś koło 100kcal, ale jedna tabletka = 1 łyżeczka cukru, bodajże. Kawa słodzona tym jest paskudna w smaku, choć nie ukrywam, że piję głównie mega mocną czarną bez odrobiny cukru od chociaż 1,5 roku, więc jak osłodziłem tym, to nie byłem w stanie wypić.

Jedna tabletka ma jakieś setne części kcal.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium