SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215988

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Ja osobiście trzymam się makro bardziej procentowo 30% b, 50% ww, 20$ tł. W DNT kalorie obicnam tylko z węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Panowie, w jakim sklepie (siecówka) dostane dobry keczup? Widziałem gdzieś na necie keczup za ok 7 zł i 5 kcal na 10 albo 15 ml, nie pamiętam natomiast firmy.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5175
czy zjedzenie calego bwt naraz na redukcji moze jakos ja przystopowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Ziperon
Panowie, w jakim sklepie (siecówka) dostane dobry keczup? Widziałem gdzieś na necie keczup za ok 7 zł i 5 kcal na 10 albo 15 ml, nie pamiętam natomiast firmy.


Linessa w Lidla pewnie.
Jest chyba jeszcze kotlin bez cukru.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
maniek188
czy zjedzenie calego bwt naraz na redukcji moze jakos ja przystopowac?


wszystko zależy od jakości owego BTW

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Koniu151
Ziperon
Panowie, w jakim sklepie (siecówka) dostane dobry keczup? Widziałem gdzieś na necie keczup za ok 7 zł i 5 kcal na 10 albo 15 ml, nie pamiętam natomiast firmy.


Linessa w Lidla pewnie.
Jest chyba jeszcze kotlin bez cukru.

Dzięki
A wiesz może w którym sklepie może być makaron shiratak? W kauflandzie brak, w biedronkach tym bardziej. Kiedyś był w realu podobno, ale ja go nie widziałem. Myślisz, że w jakiejś sieciówce może być dostępny czy zostaje internet?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Wydaje mi się, że tylko internet, nie widziałem nigdzie, nawet w kuchniach świata.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanko, jestem na redukcji teraz i mam znajomą, która może mi załatwić zniżkę na coś takiego jak VacuWell, moje pytanie brzmi, czy ktoś się orientuje, czy jest to skuteczniejsze od zwykłych aerobów i czy dobre jest jako dodatek przy redukcji? głównie zależy mi na pozbyciu się tłuszczu z "problematycznych miejsc", słabo ukrwionych, typu uda i tyłek. będę wdzięczna za opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu151, jeśli mógłbyś odpowiedzieć odnośnie tłuszczy. Jaki stosunek kwasów tłuszczowych byś zalecił w diecie zbilansowanej i low carb (150ww dni nt, 200ww treningowe):

*1:1:1,

" https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html "

czy

Zapotrzebowanie energetyczne człowieka na tłuszcze przedstawione jest w poniższym zestawieniu:
Tłuszcz całkowity: 25-35% E
Kwasy tłuszczowe nasycone (SFA) < 10% E
Kwasy tłuszczowe jednonienasycone (MUFA) < 20% E
Kwasy tłuszczowe wielonienasycone (PUFA/ WNKT) < 10% E
- n-6: 4-8% E
- n-3: 1-2% E (optymalnie stosunek n-6/n-3 powinien wynosić poniżej 4:1)
Tłuszcze trans <1% E
" http://www.punktzdrowia.pl/diety-i-odchudzanie/tluszcze-w-diecie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1371 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10380
Również kupuje tylko z netu bo w żadnym sklepie jeszcze się z nim nie spotkałem :)

Szanuj tych co szanuja ciebie ;]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium