SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218086

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Tak to można powiedzieć praktycznie o każdym dzisiejszym produkcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
Czy nadmierna ilosc plynów ma jakis negatywny wpływ na sylwetke ? chodzi o to, ze srednio spozywam 2,5-3l wody dziennie ale czasem do tego np raz/dwa razy w tygodniu dojdą 2l coli zero. Nie chodzi mi o szkodliwosc coli zero tylko ogolnie o ilosc spozywanych płynów. Niestety jak otworze cole to chocby nie wiem jak byla wielka opróżnie ją w ten sam dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Taka ilość płynów dziennie to norma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Mam pytanie.

Zakładając że mam w diecie 100g węgli dziennie (+ z warzyw same sałaty więc tych nie wliczam). Czy lepiej dać te 100g po siłowni czy zostawić coś na kolację przed snem ? Dziś w menu te węgle to 80g makaronu 100% razowego i 1 banan. Korzystniej dać banana na noc czy jednak po siłowni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 954
zBanana po siłowni w celu uzupełnienia składników i glikogenu. Taki makaron godzinke czy tam ileś przed snem ok,nie podwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 954
Nie podwyższa tak cukru,ze względu na niski IG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Detoxik

Węgle dawaj tylko około treningowo czyli przed i po treningu ewentualnie z rana choć przy 100 g rozkładanie tego na 3 posiłki nie ma sensu moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Przed nie jem dziś. Dam wszystko po treningu pewnie.
Wyjątkowo taki dzień mam ale sprawdzę czy może być tak codziennie.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-04-27 20:03:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 157 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6234
Detoxik
Przed nie jem dziś. Dam wszystko po treningu pewnie.
Wyjątkowo taki dzień mam ale sprawdzę czy może być tak codziennie.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-04-27 20:03:03


Jak najbardziej możesz tak dać, ja właśnie u siebie najlepsze efekty, jeżeli chodzi o redukcję obserwuję przy takim właśnie układzie. Mam koło 4-5 posiłków i wyglądają one mniej więcej tak:

1) B+T+warzywa
2) B+T+warzywa
3) B+T (przed treningowo)
4) B+W (po treningowo)
5) B+T+warzywa

Oczywiście nie mówię, że to jedyny słuszny rozkład, po prostu na mnie to działa :). Jestem na diecie LC i taki rozkład daje mi najlepsze efekty. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
Detoxik
Mam pytanie.

Zakładając że mam w diecie 100g węgli dziennie (+ z warzyw same sałaty więc tych nie wliczam). Czy lepiej dać te 100g po siłowni czy zostawić coś na kolację przed snem ? Dziś w menu te węgle to 80g makaronu 100% razowego i 1 banan. Korzystniej dać banana na noc czy jednak po siłowni ?


daj wszystko po treningu, ewentualnie razowy przed snem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium