SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215976

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Dokładnie z smakiem przede wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pytanie dla znawców.
Króki wstęp.
Wstaje o 4 rano, dojeżdżam do pracy, od 7-15, wracam do domu koło 18 ( tak codziennie od pon do pt ) .
Do meritum... Jakie jedzenie polecacie przez ten czas, dodam, że nie mam czasu na jakieś konkretniejsze posiłki. Prosiłbym o coś w stylu 3-4 posiłków bogatych w białko i węglowodany przede wszystkim . Szczególnie na bazie kanapek ( wiem wiem :) ) i jakiegoś 'ciepłego' posiłku ewentualnie.

Mój BMR to 2800 kalorii dziennie, jednak to jedzenie od 4 do 18 prosiłbym rozłożyć mniej więcej na 1500 kalorii .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tzn myślisz, że Ci tu ktoś dietę rozpisze?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
Witam, mam dośc dużo pomidorków koktajlowych. Czy moge je spokojnie jesc na redukcji powiedzmy dziennie 0,5 kg lub troche wiecej ? :) bo są pycha a to w koncu warzywa. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Oczywiście śmiało pomidorki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
xClayBlaisdell
Pytanie dla znawców.
Króki wstęp.
Wstaje o 4 rano, dojeżdżam do pracy, od 7-15, wracam do domu koło 18 ( tak codziennie od pon do pt ) .
Do meritum... Jakie jedzenie polecacie przez ten czas, dodam, że nie mam czasu na jakieś konkretniejsze posiłki. Prosiłbym o coś w stylu 3-4 posiłków bogatych w białko i węglowodany przede wszystkim . Szczególnie na bazie kanapek ( wiem wiem :) ) i jakiegoś 'ciepłego' posiłku ewentualnie.

Mój BMR to 2800 kalorii dziennie, jednak to jedzenie od 4 do 18 prosiłbym rozłożyć mniej więcej na 1500 kalorii .


Grahamki z wkładem - jajko,mięso,ryba,białe sery czy jogurt , warzywa
A w pojemnik możesz włożyć co chcesz bez problemu
Pytasz o podstawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Up orzechy, batony proteinowe a na ciepło Masz zupki proteinowe. Banał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12370
Mam kilka pytań, czy picie dużej ilości oliwy w ciągu dnia może w jakiś sposób szkodzić? Znudziły mi się jajka/smalec więc żeby od nich odpocząć a podbić trochę tłuszcze pije i 100 gram oliwy na dzień, takie coś może mieć jakieś konsekwencje zdrowotne ?

I jeszcze jedno pytanie, czy jak jem tak 60-100(to już maksimum) gram węglowodanów na dobę, to można sobie pozwolić żeby były od czasu do czasu ze "śmieciowego" źródła? ostatnio kilka dni pod rząd jadłem pizze mrożoną rige która ma 80 gram węgli, i nic się nie działo raz też batonik snickers wiadomo nie codziennie jakieś syfy ale od czasu do czasu można oczywiście w bilans wliczone?

I ostatnie, chodzi o ilość białka zjedzonego naraz, tak wiem że 30 gram to mit, ale ja jem ostatnio 600 gram wołowiny/kurczaka/indyka naraz żeby później mieć święty spokój bo ostatnio jakoś apetytu nie mam i na redukcji :'-( popijam 50 gram oliwy i nie wiem czy tak można ... jak coś to jestem na "leangains" ale nie takim sztywnym tylko rano nie chce mi się jeść to zaczynam gdzieś 16 czasem 19 nawet się zdarza kończe 23-1 w nocy zależy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
To nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10780
Nigdy nie zrozumiem ludzi ktorzy pija oliwe ze szklanek/kieliszkow
Dodaj ja do czegos, polej ryz/makaron, zrob jakis sos, maslo orzechowe, smaz na oliwie, zrob salatke a nie bedziesz walil shoty.

100g oliwy? to ile spozywasz dziennie tluszczy? 120g? Na redukcji?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium