SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217580

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
W okoniach to ości tylko

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 334 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10673
z dobrym chlebem to i osci pujda , albo w maszynke i kotlety ehhe. moj sasiad tak robi , nawali tej drobnicy zmeili wszystko ,robi cos w stylu ryby po grecku i w słoiki pakuje i pasteryzuje,w razie woiny cos na szybkiego ,to nei jest takie zle zarcie, ;)i moze dlugo polezec przed konsumcja hehe

w zyciu 3 zeczy nie da sie zrobic
wódy przepic
roboty przerobic
baby przeruchac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
PumpIron

Jaki nabiał w rybach ? :D Odstawiłem twaróg którego jadłem do 230 g dziennie. Zamiast tego jem na kolację rybki: śledź, makrela, łosoś. Makrosy się nie zmieniły a mikro nie liczę xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
ja w swojej diecie mam koło 250g twarogu dziennie, i normalnie waga i cm lecą w dół jak należy, baa nawet białko z mlekiem pije z tym śledziem to też nie przesadzaj, bo to jakaś super ryba nie jest

naprawdę panowie, niektórzy to już popadają w taką skrajność że ręce opadaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Nie jem codziennie śledzi tylko na przemian różne rybki. Twaróg też będzie wpadał od czasu do czasu. Ale nabiał na stałe do diety nie jest zbyt dobrą opcją ;p

Zmieniony przez - marsid w dniu 2014-04-26 13:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
dlaczego nabiał w diecie nie jest dobra opcją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Nie jest dobrą opcją NA STAŁE do diety. Powoduje retęcję wody podskórnej, zakleja kosmki jelitowe co po dłuższym czasie spowalnia wchłanianie innych składników odżywczych, poza tym wielu ludzi nie toleruję laktozy i np. ja po piciu większej ilości mleka mam okrutne gazy i ogólnie źle się czuję dlatego odstawiłem je całkowicie i widze znaczną poprawę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Zgadzam się że wielu ludzi nie toleruje laktozy, ale to już mogą określić sami zainteresowani, według mnie nabiał w codziennej diecie także redukcyjnej to dobry wybór, twaróg chudy jest niskokaloryczny ale też bardzo sycący, ile ludzi tyle opinii, ale niezaprzeczalne jest to że jest to bardzo tani 'uzupełniacz' diety w białko, czy np wapń, witaminę A czy B, oczywiście w rozsądnych ilościach. Co do retencji wody, to jak wcześniej pisałem, nie popadajmy w paranoję (chyba że jesteś zawodowym kulturystą, i każdy ułamek % wody to zbyt dużo), jest dużo groźniejszych produktów spożywczych powodujących zatrzymywanie wody w organizmie, chociażby sól.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1489
Stosuję dietę IF + low carb, jedzenie 20-24. Za tydzień zaczyna się sezon startowy (lekkoatletyka) i moje pytanie jest takie, czy w dzień zawodów dostarczyć węgli (lub też innych makroskładników) przed konkurencją? Zazwyczaj to jest około godziny 12-14.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
MCMVIII
ja w swojej diecie mam koło 250g twarogu dziennie, i normalnie waga i cm lecą w dół jak należy, baa nawet białko z mlekiem pije z tym śledziem to też nie przesadzaj, bo to jakaś super ryba nie jest

naprawdę panowie, niektórzy to już popadają w taką skrajność że ręce opadaja...


śledź akurat jest lepszy niż chociażby twaróg, ma przynajmniej w sobie wartościowe składniki. Twaróg dla smaku można zjeść jak ktoś lubi.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium