SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218115

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
Po to są wynalazki typu pam :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6388
kamos1602

Jak mam wyjść z diety IF? Szukałem odpowiedzi przez wyszukiwarkę, a nawet w google i niestety nic nie mogę znaleźć. Mam obecnie 4h okno żywieniowe i 20h postu. Mam z dnia na dzień zacząć jeść normalnie o stałych porach czy powoli wydłużać sobie okno żywieniowe (powiedzmy po 1h dziennie)?


Ponawiam pytanie. Nie wierzę, że nikt tutaj nie wychodził z IF'u...

Zmieniony przez - kamos1602 w dniu 2014-08-17 12:59:27

Zapraszam wszystkich do śledzenia mojej metamorfozy na:

http://www.sfd.pl/kamos1602__PROJEKT_MASA_-t899186.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Ja wychodziłem na dwa sposoby - raz powiększanie okna jedzenia wraz z dokładaniem kalorii (dokładałem po jednym posiłku tak ze 2-3h wcześniej niż normalnie zaczynałem jeść), drugi raz radykalna zmiana na tryb całodniowy. Polecam pierwsze rozwiązanie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6388
I o to mi chodziło! Dzięki, sog :)
Te 2-3h na przełomie jakiego czasu zwiększałeś? Codziennie czy co tydzień?

btw. przy drugim sposobie więcej fatu wleciało?

Zmieniony przez - kamos1602 w dniu 2014-08-17 13:42:05

Zapraszam wszystkich do śledzenia mojej metamorfozy na:

http://www.sfd.pl/kamos1602__PROJEKT_MASA_-t899186.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Przy drugim sposobie głód był bardzo duży, szczególnie w pierwszej połowie dnia. Dokładałem 100 kcal co dwa treningi, czyli 4-5 dni. Posiłki dodawałem mniej więcej co 10 dni. Łatwo policzyć że dochodziło tylko 200 kcal czyli trochę mało jak na posiłek, więc nieco uszczuplałem te późniejsze i było ok.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
wszystko to kwestia indywidualnych preferencji - jeżeli mówimy i zmianie sposobu/godzin żywienia, nie manipulacji przy kaloriach. W zasadzie przez ponad 4 lata odkąd eksperymentuję z różnymi IFami nigdy nie robiłem żadnego wyjścia, zaczynałem jeść od rana/przed południa i tyle

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1046 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5528
Witam,

czy regularne spożywanie większej ilości tłuszczów nasyconych w stosunku do nienasyconych (powiedzmy, że tak do 5g tych pierwszych więcej dziennie) może mieć jakieś konsekwencje (np. estetyka sylwetki, zdrowie) przy założeniu dobrego stosunku omega 3 do omega 6 (np. 1:2) i mieszczeniu się w założonym bilansie kalorycznym (niezależnie czy redukcja, czy masa).

Dzięki i pozdro

HA HA HA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jakie źródła? to będzie miało główne znaczenie. tłuszcz pochodzenia mlecznego, z tego co pamiętam jako jedyne źródło tłuszczów może mieć potencjalnie negatywny wpływ na parametry krwi.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-08-20 13:48:32

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
czyli teoretycznie śmietana ?? a to bardzo nie dobrze bo ja wprost ubóstwiam śmietanę xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
jak nie jesz tylko tej śmietany nie masz się czym martwić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium