SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4206
Po zredukowaniu około 12kg ( pas z 99cm do 85cm / (95kg-->84kg) Redukowac do pojawienia sie kratki czy dalej?
Bęben już nie odstaje od klaty i mam w sumie dylemat do jakiego momentu to męczyc.
Nie wiem w sumie na ten moment jaki BF jest.
DO jakiego BF da się realnie zejśc bez uzywania spalaczy ??
Przepraszam za polskie znaki jestem w szkole i tu nie idzie normalnie pisac.

ZAWSZE to technika wyznacza ci ciężar, bezpieczeństwo ponad wszystko.

http://www.sfd.pl/Pogoń_za_postępami_Driver2503-t832520.html

Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie pytanko jeszcze - czy stosowanie spalacza na czczo z rana jest ok, czy może podrazniać śluzówkę żołądka? chodzi o Thermo Speed, biorę, żeby nie mieć za dużego apetytu z rana, bo ostatnio wpierdzielam za dwóch, mam jakieś łaknienie z rana i nie trzymam planu pierwszego posiłku, więc pomyślałam o spalaczu z rana, bo dobrze mi hamuje łaknienie. można tak zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Driver2503

Każdy jest inny i nikt Ci nie odpowie do jakiego BF'a będziesz w stanie zejść Ty. Po prostu musisz to sprawdzić sam na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
spalacze mogą podrażniać żołądek jak najbardziej i to bardzo częsty przypadek, także proponuję sprawdzić rekcję.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
dostałem od brata spory kawał schabu pieczonego i szynki wędzonej myślę że wliczę w bilans i zastąpię tym na pewien czas kurczaka co wy na to ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
jak sam robił to ok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
Mam pytanie - jeśli na masie zyskałem mało masy a dużo tłuszczu, to czy robić redukcję, mimo, że przy 178 cm ważę 68 kg i wyglądam jak szkielet, oprócz kilku fałd na brzuchu? Mam 91 cm w klatce i 82 w pasie. Dołączam zdjęcie:



Dodam, że na masie bardzo rozbudowało mi uda, obecnie mam 57 cm udo, przy całkiem niskim otłuszczeniu tego miejsca, nie wiedzieć czemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Masz jeszcze sporą niedowagę, jesteś młody, więca w tym wieku na początku drogi z siłownią często synteza masy mięśniowej ''idzie szybko'' i zwalnia proporcjonalnie do stażu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
hejka z 91 na 85 zlecialem w niecale 2 miechy w pasie 96 na 91 i stoi . czy kalorycznosc na tym poziomie to juz nie przesada 4 silki w tygodni po kazdej 40 aero i praca raz siedzaca raz musze troche pochodzic jak wolne to wdomku siedze spacer z dzieckiem tylko:) niech ktos pomoze czy zostac na tym LC czy kombinowac spalacz moge wlaczyc mam go jesio:P
czy może zbyt mało kcal mam i zablokowalo mnie i dołożyc ja tak to jak to najlepiej zrobić
KOnie POMÓŻ.

Stara rozpiska odemijcie 150 kcal z tluszczu




Zmieniony przez - adamoxll w dniu 2014-02-25 21:59:33

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4554
popuri
Masz jeszcze sporą niedowagę, jesteś młody, więca w tym wieku na początku drogi z siłownią często synteza masy mięśniowej ''idzie szybko'' i zwalnia proporcjonalnie do stażu.


Czyli masować, tyle, że na porządnie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium