SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217846

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
Czesc

Mam pytanie. Bedac na redukcji mozna pic soczki kupne z marketu?

srednio maja 15 wegli na 100 ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3218
Szybkie pytanie do bardziej doświadczonych - jaki jest pożądany spadek wagi na redukcji tak aby być pewnym, że nie traci się mięśni? Wiem,że 0,5-1kg na tydzień ale tu kwestia- bardziej 0,5 czy 1kg też ok, jak wynika z waszych doświadczeń? A może np 0,5% wagi ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
kubabagi
Czesc

Mam pytanie. Bedac na redukcji mozna pic soczki kupne z marketu?

srednio maja 15 wegli na 100 ml.

Czyli 6 łyżeczek cukru w małej szklance

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kubabagi
Czesc

Mam pytanie. Bedac na redukcji mozna pic soczki kupne z marketu?

srednio maja 15 wegli na 100 ml.


No chyba, nie ma nic gorszego na redukcji niż dostarczenie dużej ilości cukrów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 954
zsakul27
Szybkie pytanie do bardziej doświadczonych - jaki jest pożądany spadek wagi na redukcji tak aby być pewnym, że nie traci się mięśni? Wiem,że 0,5-1kg na tydzień ale tu kwestia- bardziej 0,5 czy 1kg też ok, jak wynika z waszych doświadczeń? A może np 0,5% wagi ciała?


Maxymalnie 0,5kg na tydzień,1 kg to zdecydowanie za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
volzz
zsakul27
Szybkie pytanie do bardziej doświadczonych - jaki jest pożądany spadek wagi na redukcji tak aby być pewnym, że nie traci się mięśni? Wiem,że 0,5-1kg na tydzień ale tu kwestia- bardziej 0,5 czy 1kg też ok, jak wynika z waszych doświadczeń? A może np 0,5% wagi ciała?


Maxymalnie 0,5kg na tydzień,1 kg to zdecydowanie za dużo.


Trudno się z tym zgodzić. Optymalne tempo utraty wagi w skali tygodnia będzie zależało przede wszystkim od poziomu zatłuszczenia oraz od zdrowia danej osoby. Jak ktoś będzie miał 30% bf to może i 1,5kg na tydzień zdrowo chudnąć. Przynajmniej na początku.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1740
Jestem na redukcji jest ok kręce hiit aeroby dieta trening wszystko dopięte jednak chciałbym żeby trwała ok 6-7 tygodni czy w 3-4 tygodniu mógłbym włączyć Thermo Stima zastanawiałem się też nad TSE ale czytałem że Stim jest lepszy ?

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Po 12 tygodniach redukcji planuję zrobić 1 tydzień roztrenowania żeby trochę ciało odpoczęło. Przez ten tydzień planuje całkowicie dać na luz i w ogóle nie ćwiczyć. Czy na czas tego 1 tygodnia ucinać coś z kalorii czy zostawić taki sam bilans jaki był ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Podbij kalorie i wrzuć swój bilans zerowy, albo nawet i lekki +, żeby hormony przynajmniej zbliżyły się do normy.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
Tylko ze ja jutro zaczne 11 tydzien redu i caly czas siedze na 2700 kcal. Nie musialem nic do tej pory ucinac. To nie jest jakos strasznie malo wiec nie wiem czy jest sens jeszcze podbijac kcal na roztrenowaniu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium