SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217489

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
nie powiedziałbym, że stawia ma jakąś wyższość nad innymi słodzikami.
był oh ah nad ksylitolem, teraz jest stewia, za rok stewia będzie bee bo super będzie coś innego.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-12-06 13:44:06

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Słodziki to słodziki - nie można sobie odmawiać czasem czegoś słodkiego tudzież niektóre dania to nie dania, jeśli nie są słodkie. Ale nie stosował bym znowu 5 razy dziennie słodzików, w dużych ilościach w tej herbacie.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
Witam. Mam pytanie jaka diete powinienem zastosowac. Cwiczyłem przez rok artykułem pierwszy rok treningów - ronniego. Jak zaczynałem to ważyłem 97kg przy 194cm więc miałem lekka nadwage, czyli brzuszek tez miałem lekki i ogólnie troche tłuszczu miałem teraz jak skonczyłem ten pierwszy rok treningów to waże 103 z wyglądem jest lepiej widac juz mięsien itp ręce mam w miare. Ale teraz chciał bym zrzucic troche tego tłuszczu, tak do 90kg. Czy jest to możliwe przy zastosowaniu odpowiedniej diety i przy bieganiu, aby zrzucic tłuszcz bez utraty mięsnia??? Jeżeli tak to jak się nazywa taka dieta abym mógł o niej poczytać ? Będę wdzięczny za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
sadasa
Witam. Mam pytanie jaka diete powinienem zastosowac. Cwiczyłem przez rok artykułem pierwszy rok treningów - ronniego. Jak zaczynałem to ważyłem 97kg przy 194cm więc miałem lekka nadwage, czyli brzuszek tez miałem lekki i ogólnie troche tłuszczu miałem teraz jak skonczyłem ten pierwszy rok treningów to waże 103 z wyglądem jest lepiej widac juz mięsien itp ręce mam w miare. Ale teraz chciał bym zrzucic troche tego tłuszczu, tak do 90kg. Czy jest to możliwe przy zastosowaniu odpowiedniej diety i przy bieganiu, aby zrzucic tłuszcz bez utraty mięsnia??? Jeżeli tak to jak się nazywa taka dieta abym mógł o niej poczytać ? Będę wdzięczny za pomoc.


Nie jet to możliwe by palić tylko tylko tłuszcz bez mięśnia- on trochę spadnie ale można dążyć by ten efekt jak najbardziej zminimalizować. Napewno nie przechodź na diety typu cud 1000kcal cy jabłkowa/kapuściana itp itd. Odpowiednia dieta to wyliczenie własnego zapotrzebowania kalorycznego i spożywania kalorii z deficytem na początku b. małym. Bardzo isotne sąprodukty bo inaczej na Ciebie wpłynie 200kcal które zjesz w ramach chipsów a inaczej 200kcal z twarogu z warzywami gdzie dostarczach organizmowi w warzywach wielu bezcennych witamin. W oddziale odchudzanie i dieta masz w podwieszonych tematach wszystko co powinieneś wiedzieć.

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
aha. Czyli mam jesc troche poniżej zapotrzebowania. Ale jezeli dobrze rozumie z tych tematów to mam obniżyc węgle i troche tłuszcze a białko zostawic nie poruszone czy to tez ma stopniowo maleć ? I czy da sie jakos wyliczyć co ile trzeba obniżać ?

Zmieniony przez - sadasa w dniu 2013-12-07 00:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
Jest wiele teorii na ten temat - każdy chyba dopasowuje to pod siebie. Ja np staram się dziennie zjeść 2500kcal w tym 1,8-2g na kg białka, do 1,2g tłuszczu na kg i reszta to ww. Co do tematów to jest kilka kalkulatorów do zapotrzebowania kcal, trzeba wiedzieć co jeść najlepiej o jakich godzinach w dziale kuchnia są fajne przepisy np ja zrobiłęm fajny serniczek, na moim dzienniku jest zdjecie w ostatnim poscie ;D

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
fajnie ten sernik wygląda ;]. Jeszcze takie pytanie mam czy da się jakos okreslic co ile trzeba zmniejszaĆ tłuszcze i węgle??? Czy co tydzien czy co 2 tyg czy jak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Czy na redukcji moge pic naturalne kakao z woda?

Ew. dodam cynamonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
od środy zmieniłem rozkład makroskładników i prezentuje się to mniej wiecej tak 30% białka, 20% tłuszczy i 50% węglowodanów. W środe waga pokazała 81.7 kg a dzisiaj ( po dwóch posiłkach, około godziny 14 ) aż 84 kg. Przejmować się tym jakoś i coś pozmieniać czy poczekać do środy/czwartu i zrobić pomiary?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
@kulturysta94.najlepiej waż się rano na czczo. Mi waga między rano na czczo a po obiedzie pokazuje około 3 kg różnicy zwykle. POczekaj do środy zrób pomiary i wtedy porównaj z tymi sprzed zmiany makr.

@esr możesz pić kakao wlicz dla pewności w bilans i już (chociaż z drugiej strony dużo ona kcal nie wniesie no chyba ze pijasz litrami :D ). Ja jestem zwolennikiem wliczania wszystkiego na redukcji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium