SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 217472

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 536 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10726
Zakaz spozywania węgli na wieczór/przed snem to jest mit Liczy się bilans kalorii z calego dnia. Wlicz do bilansu i szamaj spokojnie, pamiętaj , że wegle przed snem dają wiele korzyści jak choćby lepsze zasypianie i regeneracja.

Live is too short to be small

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Jeśli myślisz, że węgle na wieczór to nie jest dobry pomysł, to jesteś w błędzie. Chleb, a tym bardziej razowy - jak najbardziej.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
możesz jeść węgle na noc spokojnie. śledź jak świeży to ok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
acha thx za info wliczę w bilans i będę szamał czytałem nawet tutaj że węgle na wieczór lepiej sobie odpuścić i lepiej skupić się na tłuszczach + białku, także w 4 posiłkach przed mam węgle a na wieczór już tłuszcz z białkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
to jakieś stare info czytałeś.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
z tymi węglami i jedzeniem wydaje mi się, że nie można przesadzać, bo jak by nie było są to węgle i po co ich dużo spożywać na noc jak sen nie wymaga dostarczenia dużej energii. Nie znam się na tym, ale z tego co wyczytałem tutaj na forum i na logikę wydaje się to mieć sens z niejedzeniem węgli w dużej ilości i lepiej w tym posiłku postawić na białko i tłuszcze. No chyba, że ktoś ćwiczy godzinę przed senem.

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
moi klienci jadają i po 200g ryżu przed snem i chudną pięknie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
mówiłem, że się nie znam a to są tylko moje spostrzeżenia
200g ryżu na noc, tylko nie mów, że to w zbilansowanej diecie
Ja bym uważał na takie wpisy bo jesteś tutaj autorytetem Koniu jak ktoś przeczyta to zacznie tak szamać. A Twoi klienci tak jedzą ale pod Twoim okiem i przemyślaną dietą

ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Jak wliczysz wszystko w bilans to nie ma znaczenia jaka to dieta, a węgle na noc mają nawet więcej korzyści niż w ciągu dnia. Poszukaj artów na potreningu, pewnie Tadziu coś tam pisał na ten temat.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 688 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8921
No i się myliłem
Ja ostatnio chory jak nigdy i u mnie leży i trening i dieta. Ale myślę, że nie długo wszystko wróci do normy

ból nie istnieje

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium