SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218094

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3797
Przerwałeś mi edycję psota i nie skończyłem....więc reszta poniżej
Waga rano:
*28 kwietnia 86,8kg (-0,2kg). Bilans zwiększony o 100 kcal
*29 kwietnia 86kg (-0,8kg). DO tego w robocie złapał mnie straszny głód po raz pierwszy od paru tygodni (poszedł mix orzechów i nazion... 400 kcal)
*30 kwietnia... myślę, będzie trochę więcej... a tu bach 85,5kg (-0,5kg)

3 dni.. -1,5 kg. Miesiąc aktywności. Diety LC też, diety ogólnie dłużej. Co jest grane bo trochę jestem w szoku? Waga pokazuje też spadek BF

Micha ta sama co wcześniej, trening też (objętość i intensywność constans)... nie było żadnych zmian. Małe przeziębienie w piątek mnie złapało ale to wszystko.

SOGi mile widziane ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Rafaeelloo - ważysz tyle co dobry kurczak + masz na pewno lekko zamulony metabo

Katol najpewniej wahania wody+jw. dłuższe posiedzenie w toalecie, poczekaj czy masa ciała się utrzyme etc, równei dobrze może to być jakieś odtruwanie się organizmu, wyzbywanie złogów etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3797
Tak bym obstawiał (tj wodę) ale to już 5 tydzień porządnej redukcji. Waga pokazywała groszowe różnice (rzędu 0,2%-0,3%) w nawodnieniu co prawda nie wiem na ile parametr jest obiektywny. Co do potrzeby fizjologicznej to nie zauważyłem różnicy w tym czasie ;)

SOGi mile widziane ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
nie jest w ogóle obiektywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Temat - grill na balkonie w bloku ?
Niestety mieszkam w bloku, niestety w mieście, niestety nie mieszkam w drewnianej chacie z grubej bali gdzieś na Alasce tak jak mi się to marzyło

Czy są jakieś grille specjalnie na balkon ? Będę szukał w gogle jeszcze ale może ktoś ma sprawdzony patent. Nie chcę zadymić sąsiadów z góry i zniszczyć sufitu na balkonie. Jakiś grill przykrywany czy cuś...

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2014-05-02 13:44:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11162
Elektryczny mikropiekarnik za 180zł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jedzenie z piekarnika słabo wypada przy grilowanym jak dla mnie :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
ja wczoraj robiłem na balkonie w bloku, nikt nic nie powiedział :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Yeabać sąsiadów

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium