SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] Wyzwanie LCHF (keto)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 92 Napisanych postów 760 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5938
Siemanko
Zakładam ten blog w myśl sprawdzenia swojej osoby , czy uda mi się oraz jak zareaguje mój organizm na diecie lcfh.

Czy to będzie dieta strikte keto?
Ciężko mi na tą chwilę odpowiedzieć .
Możliwe że nie w 100%. Aczkolwiek nie ma mowy o hamskim i świadomym wciskaniu w siebie węgli..

Na co dzień jestem ojcem dwójki małych dzieci . Kto ma ten wie jak to wygląda .
Człowiek cały dzień gania i dogląda. Ciężko znaleźć czas na przyrządzenie dobrych posiłków .

Dlatego moja dieta może być dosyć monotematyczna .
Kto będzie chciał zapraszam do oglądania i komentowania

Założenie diety jest (niby)proste . Maksymalnie zminimalizować spożycie węglowodanów netto .

Na tą chwilę tyle z mojej strony .
Siema !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22585 Napisanych postów 23477 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1009895
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 92 Napisanych postów 760 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5938
Liczyłem na zainteresowanie Twoją osobą w tym temacie

Na pewno jaja będą królowały bo łatwo i szybko je zrobić .
Tłuste mięso / podroby w formie dań jednogarnkowych .
Sery w sałatkach albo w formie dodatków .
Orzechy , nasiona , warzywa ,oleje
Nabiał w formie jogurtu greckiego , śmietany .
Jakaś rybka , boczek jak to na keto ...

Jak pisałem to może nic być ściśle keto . Ale postaram się aby dieta była jak najbardziej zbliżona .
Przez pierwsze 4 tygodnie nie planuje żadnych ładowań ww.

Dla mnie to wyzwanie bo uwielbiam słodkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22585 Napisanych postów 23477 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1009895
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tak jest . Odżywkę mam i pewnie wpadnie jakiś shejk z dodatkiem tłuszczu.
Jakaś garść borówek albo kromka pro body z dodatkiem dżemu bez cukru.
Przez pierwsze 4 tyg bez liczenia kcal .
Myślę że 3 posiłki w ciągu dnia spokojnie wystarcza . Z czasem pewnie 2 i skrócone okienko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 422 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6683
Jakby ci starczyło czasu, to postaraj się o jakieś fajne dania keto + przepis + kcal i makro. Doda to atrakcyjności temu blogowi, a na pewno w moich oczach. ;]

Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2021-08-02 13:10:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7967 Napisanych postów 4816 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15276
Witamy, będę zaglądać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 58983 Napisanych postów 317335 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1520386
siemanko, też będę zagladał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzień 1

Śniadanie - 3 jajka , 25g salami , majonez dodatki
Obiad - Takie biedne " Ala leczo" + 300g brokułu na maśle
Przekąska - kabanos i 100g sera
Kolacja - 200g jogurtu greckiego , słonecznik , nasiona chia , orzechy pekan.

Pierwszy dzień uważam za udany. Nie byłem specjalnie ( właściwie wcale) przygotowany. Ruszyłem z blogiem dziś. Wczoraj wróciliśmy z żoną z urlopu . Lodówka nie wiele miała do zaoferowania
Poza tym śniadanie i obiad musi być trochę większe to pozwoli mi uniknąć jakiegoś podjadania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 422 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6683
Makrosy poproszę, jeżeli policzone :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
witorrr98
Makrosy poproszę, jeżeli policzone :)

Pierwszy miesiąc nie liczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog lipca 2021-wyniki

Wheya