SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] Wyzwanie LCHF (keto) - low carb od str 38

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
PumpIron
DJ_DoDo
w pracy masz możliwość przygotowania takiego posiłku, czy zabierasz gotowe i zjadasz zimną jajecznicę?


zabieram gotowe i podgrzewam w mikrofali

i smakuje w takiej formie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
DJ_DoDo
PumpIron
DJ_DoDo
w pracy masz możliwość przygotowania takiego posiłku, czy zabierasz gotowe i zjadasz zimną jajecznicę?


zabieram gotowe i podgrzewam w mikrofali

i smakuje w takiej formie?


Lepsze takie z mikrofali wcześniej zrobione jak zimne. Chociaż prosto z patelni jest najlepsze.
Lubię dodać trochę sera do jajówy.
A chorizo lubie pikantne , wtedy jaja są spoko
A tu niestety mam łagodny. Ta jajówa wygląda jak kupa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
mi w ogóle nie podchodzi odgrzewana, ja robię rano jako ostatnią rzecz przed wyjściem do pracy i jem zaraz po przyjściu jak wiem, że mam jakiś wyjazd czy coś to albo jem w domu, albo niestety rezygnuję z jajków, bo wolę jeść je ze smakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
DJ_DoDo
mi w ogóle nie podchodzi odgrzewana, ja robię rano jako ostatnią rzecz przed wyjściem do pracy i jem zaraz po przyjściu jak wiem, że mam jakiś wyjazd czy coś to albo jem w domu, albo niestety rezygnuję z jajków, bo wolę jeść je ze smakiem


Dużo prawdy w tym co piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24272 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
Jajki na wyjeździe to tylko na twardo. No chyba, że w omlecie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
Dzień jedzenia
Siemanko dziś o 14 wleciała jajówa z chorizo , serek śmietankowy i jakieś dodatki . Ledwo w siebie to upchałem...
Objętościowo nie jest tego dużo .
Ale im dłużej jestem na diecie to zauważyłem pewne różnice w zachowaniu organizmu(o tym później)
Na tym talerzu jest jakieś 100g tłuszczu

Śniadanie 14.00


Kolacja 19.00
Kura + mizeria na tłustej śmietanie . 80g tluszczu




Zmieniony przez - PumpIron w dniu 2021-09-03 20:22:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
To jak teraz makro mniej więcej wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
DJ_DoDo
To jak teraz makro mniej więcej wygląda?


Nie ma , nie liczę makro :D

Od poniedziałku chce wrócić na siłownię i właśnie myślę jak to ugryźć . Czy liczyć makrosy , czy podbić białko, a może robić swoje jak do tej pory i patrzeć na reakcję organizmu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24272 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020299
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 958 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7761
FighterX
2g białka na 1kg masy ciała, 30-40g węgli, reszta tłuszcz.


Dzięki
Jutro zacznę się baczniej przyglądać makrosom
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy blog lipca 2021-wyniki

Następny temat

Posiłek przedtreningowy do pracy, w formie stałej

WHEY premium