SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na III i IV posiłek ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
Witajcie. Troche poczytałem i mam nadziejeze teraz będzie lepiej to wyglądało. Jak narazie zoribłem sobie obliczenia i jest tak:

zapotrzebowanie dzienne - 4300 kcal.
b/t/ww dzienne - 208g/160g/540g


Zrobiłem również 3 posiłki z 5.



I posiłek (godz. 7:15)

- 100g płatków owsianych
- 500 ml mleka
- 100 g rodzynek suszonych

b/t/ww - 31,2g/17,7g/151,6g - 893 kcal.


II posiłek (godz. 10:35)

- 200g białego gotowanego ryżu
- 100g rodzynek suszonych

b/t/ww - 15,7g/1,9g/217,7g - 960 kcal.


V posiłek (godz. 21:00)

- 250g twarogu pułtłustego

b/t/ww - 46,5g/11,8g/9,9g - 320 kcal.


Czy dobrze zrobiłem te posiłki, jesli nie to co mam zmienic w nich i powiedzcie co powinienem wrzucic na III (godz. 14:00, przedtreningowy) i IV (godz. 17:30, potreningowy) posiłek ? Trening mam od 16 do 17. Czekam na odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
A, ja sam myślałem że na III posiłek smażona rybka - Dorsz ale nie wiem co oprócz tego i co potem. Czekam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dwa pierwsze posiłki to same węglowodany, ostatni sam ser, coś mało czytałeś albo bez zrozumienia. Przed treningowy to węglowodany złożone + pełnowartościowe białko + może być mała ilość tłuszczy + warzywa, po treningowy węgle złożone ale o wyższym IG (jak biały ryż czy ziemniaki) i mięso kura/wołowina lub chuda ryba. Wracaj czytać dalej:
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html
https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
I posiłek (godz. 7:15)

- 100g płatków owsianych
- 500 ml mleka
- 100 g rodzynek suszonych
daj swiezy owoc zamaist rodzynek,dodaj jajka,orzechy


II posiłek (godz. 10:35)

- 200g białego gotowanego ryżu
- 100g rodzynek suszonych
ryz+mieso/ryba/jaja+warzywa+oliwa

dodaj 3posiłek przedtreningowy!! kasza jeczmienna+tunczyk z puszki+warzywa+oliwa

dodaj także 4posiłek potreningowy ryz biały/ziemniaki+piers z kurczaka lub chuda ryba


V posiłek (godz. 21:00)

- 250g twarogu pułtłustego
dodaj warzyw i oliwe

zrob tak jak napisałem z posiłkami włacz do menu oliwe,olej lniany,orzechy,pestki słonecznika,dyni,siemie lniane
pamietaj o warzywach
i poczytaj linki co podał kolega wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
II posiłek to posilek w szkole niestety :/ I mam na niego 20 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w 20 minut można zjeść dwie pizze a tym bardziej kawałek mięsa i torebkę kaszy oraz pomidora - a do szkoły możesz zabierać pojemniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
to wez ryz z dodatkami do pojemnika lub wcisnij mieso/jaja w grahamke do tego warzywa i oliwa i juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4094
Dodaj do diety jeszcze tran i omega-3.

koles08, zastanawia mnie jedno. Jak ktos wklei diete 6 posilkow skladajacych sie z pizzy, to tez ja poprawisz wg tego schematu? Skoro dieta w tym temacie to bym kompletny gniot, to moze lepiej odeslac autora do postow podwieszonych, niech troche poczyta, zamiast dawac mu gotowca?

Run, rabbit run.
Dig that hole, forget the sun,
And when at last the work is done
Don't sit down it's time to dig another one.
Pink Floyd - Breathe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
podaje tylko przykład,udzielam rad

co do podwieszonych to chyba je widza co nie

i co sie czepiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4094
Chyba nie widza, skoro ciagle pojawiaja sie tu takie diety.

A co, jezeli uzytkownik Twojego jedynie slusznego schematu uslysza po tygodniu od kolegi na silowni, ze najlepiej zjesc dziennie 5x kebab, a wszystko zagryzc kreatyna. Bez zadnej wiedzy, ma duze szanse w to uwierzyc.

Wiec zamiast dawac ludziom tego gotowca, to moze polec im posty podwieszone, niech sie czegos naucza. Bo czym sie rozni przerobienie kazdego gniota na Twojego gotowca od tego, ze ulozysz komus diete?

Zmieniony przez - m4ul w dniu 2008-08-30 15:38:37

Run, rabbit run.
Dig that hole, forget the sun,
And when at last the work is done
Don't sit down it's time to dig another one.
Pink Floyd - Breathe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
podaje tez linki do podwieszonych a pare wskazówek tylko udzielam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD a boostery przedtreningowe

Następny temat

Dieta wdrożona, kiedy pierwsze efekty?

WHEY premium