SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na przekaski na robienie masy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 410
Witam. Co polecacie aby sobie podjadac np w pracy, miedzy posilkami itp aby zrobic troche masy? Nie mowie nawet tylko o miesniach ale ogolnie zeby przytyc. Mam na mysli cos a'la jakies batony czy cos? Co polecacie? (najlepiej z mala iloscia cukru, jesli to mozliwe ;)

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Najpierw to ulozyc dobra diete na mase.

A pozniej(jezlei bedzie na nie miejsce) myslec o przekaskach na ;mase'.........

A tak to miedzy posilkami jak jestes glodny-warzywa,w mniejszych ilosciach owoce...Jak chcesz cos wiekszego,bradziej kalorycznego(jakie proteinowy baton)musi sie zgazdac wszyskto w bilansie dziennym ale to tak jak mowie, dobra dieta to i glodnym sie nie bedzie.Ale najpierw tzra sie wziasc za jej ukladanie i tobie to radze

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
W pracy podjadam banany i jogurt.czasem jabłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Wez sobie uloz duze posilki i nie bedziesz musial dojadac miedzy nimi. Mysle ze posilek 400kcal to chyba wystarczajaca zeby nie byc glodnym przez 3h.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
gruby, chyba mowisz o sobie, ja tam jak jem 400kcl to mnie za 1h ssssie w zoladku
1

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 62 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 410
Mam turbometabolizm, po porzadnym obiedzie za dwie godziny szukam czegos do zjedzenia. W pracy zjadam drugi obiad albo kanapki, poza tym zapycham sie paluszkami waflami ryzowymi itp. Obecnie nie trenuje wiec dlatego pytalem ogolnie o cos aby przytyc (niekoniecznie musi to byc masa miesniowa) jestem szczuply i nie zalezy mi tylko na miesniach ale ogolnie na masie stad moje pytanie, chcialbym ogolnie przybrac na wadze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
masa nigdy nie jest tylko mięśniowa

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jako przekąski polecam .Orzechy laskowe ,włoskie ,pestki słonecznika i dyni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOKTAJL Z RANA NA REDUKCJI

Następny temat

Ile białka aby się przebialkować i czy to mozliwe??

WHEY premium