SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie na czczo i robienie masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 113
Witam, robię obecnie masę i chciałbym przy okazji spalić trochę niepotrzebnego tłuszczu oraz poprawić kondycję, dlatego zacząłem codziennie rano biegać po 40 min na czczo (umiarkowanym tempem, na bieżni). Stąd moje pytanie: czy umiarkowane, codzienne bieganie na czczo i jednoczesne robienie masy ma sens, będą jakieś efekty? Zaznaczę, że nie biorę żadnych odżywek, suplementów itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9963
Nie ma tak - albo budujesz mase albo palisz tłuszcz. Jednocześnie jest to na dłuższą metę niemożliwe (wyjątkiem są osoby totalnie początkujące lub powracające do treningów po długiej przerwie, ale to krótkotrwały efekt).

Akurat to że nie bierzesz suplementów i odżywek nie jest tutaj niczym wskazanym ani dobrym skoro trenujesz - masz ryzyko pewnych niedoborów i w tym celu warto się suplementować,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 113
No akurat wracam po przerwie. Ale np. można coś robić podczas robienia masy, by tkanka tłuszczowa słabiej rosła, a mięśniowa rosła "normalnie"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9963
Tak - nie zjadać za dużo kalorii, bo nadwyżka zawsze się odłoży, nieważne czy z czystego czy z 'brudnego' jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tylko jest jeden problem. Skoro masz tę zbędną tkankę tłuszczową, to trudno będzie robić inną masę niż tłuszczowa. Ale to gdybanie, daj ankietę lub foto do oceny, to się okaże, czy jest sens robić masę.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 507 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13978
Proponuję rotację węglami w dni treningowe i nietreningowe. Większą część węglowodanów (u mnie jest to 100 %) wrzucaj po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Najlepiej będzie zredukować poziom tkanki tłuszczowej jak najniżej, do min. 12% i wtedy pomyśleć o budowie masy mięśniowej. Wypełnij ankietę działku i wklej zdjęcie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest. Jeśli jesteś po przerwie to organizm lepięj będzie reagował na wszystko i łatwiej będziesz mógł zrobić rekompozycję.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO OCENY- wskazania od gastrologa (załącznik)

Następny temat

DIETA NA MASE 3000KCAL DO OCENY + OMEGA 3 I RAK PROSTATY?!

WHEY premium