SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODCHUDZANIE - POJEDYNCZE PYTANIA CZĘŚĆ III.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 582 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31186
oj oj ktoś sie tutaj obraził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1895
Czy chleb z dodatkiem drożdży jest aż taki zły?OStatnio kumpel mi polecił chlebek na samum zakwasie,bo niby taki dobry;)i niby sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
Mam taki problem okropne wzdęcia i zaparacia próbuje dojść do tego co może być powodem podejrzewam że to owsiane i czy moge je zamienić na płatki orkiszowe czy efekt może być podobny?a i wywale mleko z diety chociaż jest go i tak z 150ml dziennie jogurt i serek homo też wywalić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
nie widze w drożdzach nic smiercionosnego


Spróbuj wywalic wszystko mleczne, wzdeciopędne (kapustne, strączkowe przede wszystkim), mozesz spróbować też coraz modniejszej paleo. Problemy od kiedy? nigdy wczesniej nie było? Równei dobrze możesz zrobic testy na nietolerancje pokarmowe lub próbwoac stopniowo diety eliminacyjnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
paleo? problem z wzdęciami trwa już długo z rok ale przed ostatnie 2 miechy sie nasiliło i kombinuje wiem że 100% cebula juz wywaliłem kapustę pekinska mam to też wywalę chyba pójdę do gastrologa z tym problemem ale w sumie już tydzien owsianych nie jem i dalej gazy i zaparcia to może nie ich wina ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Może pikantne żarcie i wielkie ilości białka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1205 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18014
niee wywaliłem przyprawy chilli i 2g bialka na kg 160g mleko sojowe niema laktozy to teoretycznie mogę pić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Może od dużej ilości białka? Każdy organizm reaguje inaczej.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11907
Z czego obciąć kalorie moje b/t/w to białko 2,5g/kg tłuszcze 0.5-0.6g/kg węglowodany 2,5g/kg ie liczę kalorii z warzyw, nie chce już także zwiększać czasu aerobów
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Proszę o pomoc :)

Następny temat

Co jeść na nocną zmiane?

WHEY premium