SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 658809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192


Strzałenzja ekypa!
No i mamy w końcu upragniony weekend
Cóż mogę powiedzieć odnośnie dzisiejszego dnia od samego rana aż do godziny 16 myślałem, że czas nigdy nie minie totalnie lajtowy dzień w pracy gdzie tak naprawdę z samego rana wyrobiłem wszystko i potem nie miałem już nic do robienia. Całe szczęście jakoś wytrzymałem do 16 i z uśmiechem na twarzy w pełni zmotywowany wróciłem do domu żeby naszykować się na dzisiejszy trening nóg! Jak zawsze gdy mam robić nogi wiem, że będzie boleć mimo wszystko cieszę się jak małe dziecko :D
Dzisiejszym treningiem kończę też tydzień treningowy i jutro całkowity off od siłowni i totalny luz i chill. W planach prócz porannych zakupów i sprzątania mam do zrobienia zupełnie nic! <3



Trening od samego początku do końca na mega obrotach momentami aż odcinało mi prąd i czuję jak za chwilę polegnę! Mimo wszystko walczyłem jak lew do samego końca! I nogi jak na załączonym niżej obrazku popuchły jak głupie :D Dodam tylko, że z samego rana ładnie się prążkują i widać szczegóły :D
Natomiast po treningu dwa kloce x) Cardio dziś to była walka dosłownie ze wszystkim x) dobrze, że miałem dość ciekawe zajęcie i kilka rozmów w trakcie cardio to jakoś to 40 minut zleciało nawet nie wiem kiedy
Aczkolwiek jak dla mnie! Ciągle są za małe :D :D Trzeba je zmutować jeszcze bardziej zresztą jak i całą resztę!



Czwórki + Brzuch

1. Hack Sq 15/12/10/10/10
2. Wyciskanie suwnica 20/15/12/12/12
3A. Sq 5 x 12
3B. Bułgarian Sq 5 x 15
4. Spięcia brzucha na maszynie 4 x 15
5. Brzuszki na ławce skośnej w dół 4 x 15


Po treningu 40 minut cardio na bieżni




Moja najukochańsza żona wczoraj zjadła resztki ryżu :D a ja głupi zapomniałem go dziś kupić żeby po treningu chociaż zjeść tak więc dziś cały dzień na jaglaczi :D

Omlet z polewą czekoladową.
Kasza jaglana z kurczakiem, orzechami laskowymi.
Kasza jaglana z kurczakiem, gruszką i żurawiną, wafle ryżowe z masą krówkową.
Twaróg, kefir, truskawki, jagły, wpc












Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2/9/2018 10:35:01 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192


Dzień wolny od wszystkiego Tzw totalny luz! W pełni się zregenerowałem nakręcony na jutrzejszy trening już oczekuję i oglądam przez połowę dnia a to filmy a to seriale i tak na zamianę W między czasie pichcąc coś tam w kuchni jak to zazwyczaj w dni wolne od treningu
Poza tym przede mną jeszcze kolacja dzisiaj do zrobienia i potem spać. Jutro prócz treningu też nie przewiduję żadnych większych atrakcji.
Z samego rana zrobię kontrolne pomiary i podeślę Przemkowi fotki wtedy zobaczymy co dalej Ja na tą chwilę z sylwetki jestem zadowolony ale wiem, że jeszcze sporo brakuje do osiągnięcia zamierzonego celu



DNT



Omlet z masłem migdałowym.
Sałatka z wędzonym kurczakiem, orzechami pini, orzechami włoskimi.
Brokułowe kotlety z serem pleśniowym i masłem orzechowym.
Pierś z kurczaka zawijana w boczku z grilowanymi pieczarkami i ogórkiem kiszonym.
Omlet jabłkowy z jogurtem greckim o smaku kokosowym.

















Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2/10/2018 11:27:33 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
posiłek nr 4 zdecydowanie wygrał "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29391 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
u lala ale pieknie!
kisne jak na redu patrze na te foty

dobry pomysl z tym gotowanie fotami blogiem czy co tam jeszcze planujesz ewidentnie masz talent do ciekawych polaczen produktow i smakow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192


Kolejny piękny i leniwy dzień! Ten weekend był dla mnie mega zbawieniem Wypoczęty i wyspany poleciałem dziś na trening i od razu mocy 100x więcej
Zaczynając od samego rana pobudka jakoś po 9 trochę jeszcze poleżałem potem wziąłem się za śniadanie, po śniadaniu wizyta w castoramie bo jakieś tam drobnostki miałem do ogarnięcia i potem oglądanie serialu z żonką Po 16 wyskoczyłem na trening i potem już zleciało nie wiadomo kiedy Teraz właśnie kończę robić jedzenie na jutro, potem kolacyjka no i do spania! A jutro zaczynamy kolejny piękny tydzień
Z ciekawszych rzeczy rano poszedł raport do Przemka Chyba jest zadowolony bo obciął mi jeszcze węgle :D

Łącznie po 40g węgli w HC i MC tak więc delikatnie będziemy już wkraczać w głodówkę



Sam w sobie trening mega zayebisty bo robiony z partnerem a wiadomo jak to jest zawsze + milion do mocy Udało mi się zgarnąć Oskara na trening bo dziś względnie wcześnie kończył pracę więc udało nam się czasowo idealnie zgrać na warsztat wleciała klata z tricepsem

Klatka + Triceps

1. Wyciskanie sztangi skos góra 15/12/10/10/10
2. Wyciskanie hantli skos góra 20/15/12/12/12
3A. Gironda dips 4 x 12
3B. Wyciskanie hammer 4 x 15
4. Dipsy 4x max
5A. Prostowanie z klamrą 4 x 12
5B. Francuz z linką wyciągu dolnego 4 x 15


Po treningu 40 minut cardio na bieżni.




Dzień był tak leniwy, że nawet nie chciało mi się w kuchni kombinować

Omlet z masłem orzechowym i orzechami włoskimi.
Ryż z kurczakiem i serem pleśniowym.
Kasza jaglana z kurczakiem, jabłko.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
Mumin222
u lala ale pieknie!
kisne jak na redu patrze na te foty

dobry pomysl z tym gotowanie fotami blogiem czy co tam jeszcze planujesz ewidentnie masz talent do ciekawych polaczen produktow i smakow.


Dzięki Mumin! Kładziesz miód na me uszy hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Ja na pewno kupię Twoja książkę kulinarną
1

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887192
To jeszcze się podzielę:D Na dobranoc!
Mleczna kanapka!

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No taki Blog albo Vlog bylo by cos, niezla inspiracja w kuchni Nogi rzeczywiscie napuchly ostro ale lydki widac tez dobrze nabite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze gucio ma świetny pomysł z tym vlogiem kulinarnym :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium