SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lasican1 - falling to get up - Road to 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 660679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887382
Czawaj
Ale Ty komponujesz ze sobą te składniki
Zdawaj tam relację, baw się dobrze i chłoń klimat!
Dzieki Tomku! Wiesz jak jest u mnie w misce jak i w zyciu nic nie jest dobrane tak jak by nakazywal schemat! Trzeba sie bawic :D najwazniejsze to z glowa i rozwaga!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Mega wyszły te koszulki, jak je zobaczyłem to nagle coś tak mocniej zaczęło mnie to boleć, że mnie jednak nie bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
infernol
Mega wyszły te koszulki, jak je zobaczyłem to nagle coś tak mocniej zaczęło mnie to boleć, że mnie jednak nie bd


Oj tam, pewno będzie jeszcze jakaś okazja
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887382


Bry wiecier!

Baza Warszawa

Jak zawsze przed każdym wyjazdem do Warszawy x) Emocje towarzyszące nie dają mi spać więc pobudkę zaliczyłem! O 6:15
Z racji tego, że dzień wcześniej się nie spakowało a w dodatku w nocy okazało się, że jeden z posiłków nie do końca się udał x) to zacząłem się i pakować i gotyować o 6:30 rano nie ma to tamto dobrze, że małżonka się nie obudziła bo na bank by była zadowolona x-)
Potem szybka wizyta u fryzjera no i ruszliśmy z Oskarem do warszawskiej kuźni One Way na trening! Przy okazji żeby przygód było wystarczająco dużo w drodze zatrzymaliśmy się na posiłek przedtreningowy i ruszając na ostatnie ~30 km do warszawy trafiliśmy na 30 minutowy korek ... Suma sumarum dojechaliśmy przed 12 i od razu wleciał ostry trening z Kondziem no i dostawa koszulek które już mieliście okazję widzieć! Po treningu wio do Przema bo łapa wymagała szybkiej interwencji Całe szczęście udało się ją doprowadzić do względnie dobrego a nawet bardzo dobrego stanu! No i tak od południa do wieczora jedzenie i nabijanie wyngli.


No i wyżej wspomniane koszulki! Zaskoczenie w oczach Przema poziom - expert






Trening na pełnej petardzie! Pompa, nabicie i samopoczucie na mega poziomie w dodatku robiony w doborowym towarzystwie więc nie mogło być inaczej :>
Wrzucam też krótki filmik z insta ;-> Coś tam się dzieję!






PUSH #1


1. WL 8x8
2. Hammer na klatkę 12/10/8
3. Gironda dips 3x10
4. Wyciskanie hammer barki 8x8
5. Wyciskanie francuzkie sztanga lezac 8x8




1. Kasza jaglana, kurczak duszony z jabłkiem, rodzynki, wiórki kokosowe.



2. Kasza manna, granexy, truskawki, WPC.



3. Kasza bulgur, pierś z kurczaka w passacie pomidorowej.



4. Placek żytni z brzoskwinioną i płatkami migdałowymi.



5. Ryż jaśminowy z kurkumie, pierś z kurczaka z mieszanką chińską i passatą pomidorową.



6. Zapiekanka warzywna z kurczakiem.



No i to by było na tyle! Jutro dzień weryfikacji no i zabawy brązerem! Tak więc też będę starał się coś tam na bieżąco u Przema w dzienniku wrzucać co by się chłop nie męczył



PEACE & OUT!




2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 346 Napisanych postów 472 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17050
Nie mam pytań co do koszulek - mega!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887382
Cayek
infernol
Mega wyszły te koszulki, jak je zobaczyłem to nagle coś tak mocniej zaczęło mnie to boleć, że mnie jednak nie bd


Oj tam, pewno będzie jeszcze jakaś okazja


Dokładnie!

Co się odwleczę to nie ucieczę! Nie raz jeszcze się zbije pjonę na zawodach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Podobnie wyciskam na tych hammerach na barki czyli siadam twarzą do oparcia. Dużo lepiej wchodzi i jakby bardziej naturalnie dla rotatorów,barków niz jakbym mial siedziec plecami do oparcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887382
Taa dokladnie z tego samego powodu wlasnie tak wyciskam duzo lepiej czuje barki wtedy nawet przy glebszych ruchach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
nie na każdym hammerze się tak niestety da :/

No to widzimy się za kilka godzin w Warszawie , muszę być na start żebyscie mi nie uciekli bo jakieś foty trzeba strzelić, tak więc od rana trzeba zapieprzać w robocie, szykuje sie niezły sajgon dzisiaj, nie wspominajac o weekendzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887382
Kuba! Jak cos to dzwon do mnie jak tylko bedziesz. My planujemy byc po 15 juz na weryfikacjach zeby jak najszybciej miec to z glowy i zaczac porzadnie ladowac xD Bo wage mamy piekna dzis z rana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da_Riusz - przygotowanie na sezon 2018

Następny temat

Inez Gorońska - Mistrzyni Polski Bikini Fitness 164cm

WHEY premium