SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEGIA WARSZAWA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 251203

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
bdb tekst

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
prawda jest taka ze ktora druzyny by nie wygrala bedzie to najslabszy mistrz od lat

taka Wisla z czasów Zurawskiego i Franak to miałby z spokojnie z 15 pkt. przewagi nad nastepna druzyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 733
A jak to jest, za to że zdobyli PP wystartuja w eliminacjach do Ligi Europy czy Ligi Mistrzów ?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
LE chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
2 runda eliminacji do LE

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 176 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 733
Szkoda że nie do LM ;) No ale to Polska Liga. W hiszpanii czy Anglii kilka zespołów chyba nawet 4 startują do LM a u nas jeden xD

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
No ale nigdzie w LM nie startuje zdobywca Pucharu

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dziś liczymy na MEGA MEGA MEGA CUD

Ale jako realista wiem, że nie mamy szans...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
No to mamy powtórkę z ubiegłego roku-PP i brązowy medal :) Dziś zwycięstwo po pięknym golu,ale szkoda że Legia nie pokazała charakteru w decydującym meczu z Lechią.Niby teoretycznie zdobycie PP i pudło w lidze,to nie jest złe osiągniecie,ale na Łazienkowskiej corocznie są ogromne oczekiwania.Ciekawe jak to się dalej wszystko potoczy i czy Skorża zostanie w klubie? Ja jestem za,bo mimo wszystko cenię tego szkoleniowca a na przyzwoitego zagraniczniaka,to chyba nie będzie w klubie kasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 358
Szkoda mi Legii, a może bardziej niż Legii szkoda mi polskiej ekstraklasy. Drużyna z W-wa bardzo mi się podobała w LE i po wzmocnieniach miała by szansę na walkę o udział w LM, a Śląsk z całą moją sympatią do tej drużyny to już może się nastawiać na LE

Oglądaj skróty meczów http://stadiony-swiata.pl/ kibicuj swojej drużynie w europejskich pucharach.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronaldinho vs Lampard

Następny temat

Rękawice Bramkarskie

WHEY premium