SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEGIA WARSZAWA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 251256

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
5 mln euro
ludzie myslicie czasem nad tym co piszecie ?
zawodnik jest wart tyle za ile go ktos kupi lub chce kupic za dana kwote
nie tyle ile klub chce go sprzedac
tak samo on nie byl tyle wart , jak aktualnie Lewandowski nie jest 7-8 o ktorych bylo mowiono czy nawet 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jak poinformował PZPN, Kenji Ogiya będzie sędzią piątkowego meczu warszawskiej Legii z Polonią Bytom. Dla arbitra z Japonii będzie to czwarte spotkanie prowadzone w Polsce. Wcześniej 38-letni sprawiedliwy gwizdał w towarzyskim meczu Polski z Grecją oraz w dwóch potyczkach Ekstraklasy obecnego sezonu.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o to, że były oferty na 4 miliony euro, z tego co orientowałem się, a często dyskutuje z legionistami na Legia.net
Edit: Chodzi mi o informacje na tym serwisie, a nie o plotki kibiców

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2009-08-28 19:41:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10444
Jeśli odejdzie Leo, to praktycznie Roger przestanie istnieć pod kątem reprezentacji.
Legia straciła niezłe siano. Rok temu byl wart 4-5 mln euro, teraz..... 250 tys. Podzieli los Brożka i Lewandowskiego.


A co było z Kosowskim, Żurawskim, Karwanem, Miecielem itd...
wyjechali za pieniędzmi za granicę i klapa, przestali grac, koniec formy i co za tym idzie koniec kariery...
myślę, że Brożek nie ma co żałowac, bo podzieliłby ich los...
pzdr


Zmieniony przez - JerzyKiler w dniu 2009-08-28 20:10:53

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Kosowski teraz w lidze mistrzów będzie grał

A tak całkiem serio to tacy piłkarze powinni wyjeżdżać za granicę i próbować sił w mocniejszych ligach, dla każdego sportowca ważny jest rozwój. Co taki Żurawski miałby robić dalej w Polsce? czekać na emeryturę?
Liga szkocka a potem grecka zweryfikowała jego umiejętności i pokazała że gwiazdą to on może być tylko w Polsce

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liga szkocka a potem grecka zweryfikowała jego umiejętności i pokazała że gwiazdą to on może być tylko w Polsce

Zwłaszcza, że przez dwa sezony był jednym z najlepszych strzelców Celticu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
no ale sam przyznaj, że wielkiej kariery tam nie zrobił, po tym co wyprawiał w Wiśle, myślałem że zrobi kariere nawet w Premiership. Kariery nie zrobił i nie ma co zwalać wszystkiego na kontuzje bo i takie newsy można było wyczytać

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem co rozumiesz pod słowem kariery. Patrząc na Twój tok rozumowania śmiem stwierdzić, że zaden Polak nie zrobił kariery na zachodzie, ewentualnie wschodzie.
Błaszczykowski - Ja twierdzę, że zrobił karierę, ale pod względem bramek, asyst - to malutko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Legia Warszawa vs Polonia Bytom 1:0

1:0 19' Sebastian Szałachowski

Skromne zwycięstwo Legii, 3pkt zostają w Warszawie.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
ważne 3 pkt

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronaldinho vs Lampard

Następny temat

Rękawice Bramkarskie

WHEY premium