SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEGIA WARSZAWA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 251250

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
widze kolega zorientowany jest. grał pare minut z ŁKS-em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
nie jestem fanem Legii to dokładnie nie wiem jak to tam wyglada

Zmieniony przez - wikt w dniu 2011-09-12 10:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2150
Skorża powinien dać szanse kilku rezerwowym w meczach ligowych a nie ciągle grać tym samym składem. Gdyby puścił takiego Rzeźniczaka, Koseckiego czy nawet Kiełbowicza, to oni na pewno chcieliby się pokazać z dobrej strony przed meczem z PSV i zagrali by na 100%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
skład Legii

Dusan Kuciak-Artur Jędrzejczyk,Michał Żewłakow,Jakub Wawrzyniak,Marcin Komorowski-Janusz Gol,Ariel Borysiuk,Ivica Vrdoljak,Manu,Maciej Rybus-Danijel Ljuboja.



mam nadzieje ze sie nie przestraszą i powalczą



na polsat futbol leci

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2011-09-15 19:10:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2150
Dobra gra Legii w drugiej połowie, szkoda przespacerowanej pierwszej części meczu. Gdyby nie to myślę że była szansa na wywiezienie chociaż jednego punktu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
gra w pierwszej połowie z PSV była B.E.Z.N.A.D.Z.I.E.J.N.A

dziś derby, mam nadzieję, że Skorża pójdzie po rozum do głowy i nie odwali kaszany ze składem

grając 3 defensywnymi pomocnika i Rybusem oraz Manu na skrzydłach potencjał ofensywny jest na poziomie Odry Wodzisław

Rybus, jak to Rybus - dobry mecz ze Spartakiem, teraz następny mecz, w którym ma zamiar dobrze zagrać wypada chyba jakoś w połowie 2013
Manu nie jest piłkarzem, na którym można by opierać grę ofensywną

ciekaw jestem, jak rozwinie się Żyro, co pokaże Kosecki, do tego musi (!) grać Radovic, częściej Ohayon (szkoda dyskwalifikacji na 2 mecze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że typ, który urwał nogę Kucharczykowi nawet nie dostał żółtej kartki), Kucharczyk (jak wyzdrowieje), może Wolski powinien dostać szansę

pod nieobecność Hubnika, Kucharczyka, czy nawet Ohayona brakuje ofensywnych zawodników, bo w zasadzie jest tylko Rado i Ljuboja
Rybus, jak pisałem - zazwyczaj gra piach, Manu, jak to Manu, a o Żyro, czy Koseckim ciężko coś powiedzieć

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2150
Jeśli chodzi o skład to Skorża nie ma za dużego wyboru w napadzie dzięki wakacjom Bereta w ostatnich dniach okienka transferowego...

Ljuboja nie może grać po 90 minut wszystkich meczy, zresztą ciągle boryka się z kontuzją i wygląda co raz gorzej. Może już czas na debiut młodego Górskiego w Ekstraklasie? Mógłby mu dać kila minut z Dyskopolo. Manu na ławkę, Kosecki do wyjściowej 11.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
manu ma kontuje, kosecki nie wiem czemu nie gra, a górski debiutowal w ekstraklasie chyba 2 lata temu:P ogólnie poza Ljuboją nie ma komu grać w ataku. marne wznocnienia a w składzie szpital.

co do meczu z polonia szkoda slów. Legia wogole nie biega, podbeskidzie, psv i teraz. nic nie biegaja, graja na stojaco. juz mecz z lks-em fartem wygrali. fak ze bylo 3:1 ale kto ogladal ten widzial ze mecz nie porywal i tylko dzieki duzmu szczeciu wygrali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
raczej nie ma nigdzie
a do przerwy 1-2

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2011-09-21 16:16:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronaldinho vs Lampard

Następny temat

Rękawice Bramkarskie

WHEY premium