SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEGIA WARSZAWA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 251223

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
1000 mial byc moj

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
Moim zdaniem Legia ma bardzo duze szanse awansowac do LM - Szachtar nie jest wymagajacym przeciwniekiem [ale tez nie latwym], a i ostatnio prezentuje przecietna forme. Wiem, bo widzialem mecz Superpucharu Ukrainy w Odessie pomiedzy Dynamem Kijow, a Szachtarem wlasnie - ten drugi przegral 2:0.

Wydaje mi sie, ze ukrainski zespol gra podobnie jak polski - mnostwo sytuacji podbramkowych, ale malo goli.. skoro jest szansa to dlaczego nie starac sie jej wykorzystac ?

Zmieniony przez - _uk w dniu 2006-07-28 16:31:23

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Szachtar jest bez formy... to fakt
ale przecież to, co pokazała Legia w meczu II rundy kwalifikacji do LM też nie napawa nas optymizmem
oczywiscie, trzymam kciuki za Legie, ale tak łatwo nie bdzie jak w środe

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
ale przejrzyjcie kadre Szachtara. jaki oni maja sklad osmiu z Szachtara bylo na ostatnich mistrzostwach, z Legii tylko Fabianski, do tego, jako trzeci bramkarz. przejrzalem ich kadre to nawet nie wiedzialem, ze tam takie nazwiska sa. rywal sporo lepszy od Anderlechtu moim zdaniem.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
Niemniej jednak smialo mozna powiedziec, ze w losowaniu mielismy szczescie - w koncu Szachtar lepszy jako rywal niz Arsenal. Legia ma o co walczyc.

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
wedlug mnie mogli trafic duzo lepiej np. na: Lille, Liverpool (), Galatasaray, AEK, Lewski Sofia.

przejrzyj sklad Szachtaru, a Legii. samo to, ze gra tam Dario Srna o czyms swiadczy. do tego budzet (80mln dolarow, Legia ma jakies 30mln zlotych)

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
wiem kto gra w Szachtarze, znam ich budzet itd. ale uwierz mi, ze obecnie nie prezentuja sie oni najlepiej - widzialem ich na zywo, a slepy nie jestem

Oczywiscie to, ze nie maja teraz super formy nic nie znaczy, bo albo moga 'nagle ja odzyskac' albo to legia moze zagrac ponizej oczekiwan, jak w swoim pierwszym meczu w eliminacjach.

Zreszta, same gwiazdy niczego nie oznaczaja - zobacz np. na Real Madryt.

Nie zaprzeczam jednak, ze masz racje - od strony 'pokazania sie' [obecnosc mundialowiczow w zespole, Polaka Lewandowskiego , czy tez budzet] Szachtar jest zdecydowanie lepszy od Legii.

A ze warszawianie mogli trafic lepiej, to jasne - najlepiej by bylo, gdyby trafili na Slovan Liberec albo AEK Ateny, jak sami przyznawali.

Lille, Galatasaray, Liverpool ? Nie wydaje mi sie..

Zmieniony przez - _uk w dniu 2006-07-29 19:08:58

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
No moze z Liverpoolem przesadzilem, ale oni potrafia przegrac z teoretycznie slabszymi od siebie rywalami, a wygrac z lepszymi. Lille hmm.. no nie wiem, ale co do Galatasaray jestem przekonany, ze pilkarsko sa slabsi od Ukraincow.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 223 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2164
mam inne zdanie co do Galatasaray i Szachtaru, ale powiem Ci, ze slawa przeciwnika jeszcze nic nie znaczy. [mam na mysli ubiegloroczne eliminacje i wyeliminowanie Celticu przez slowacka Petrzalke].

Zycie zaczyna sie po 40-tce.. w lapie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
ooo gdyby Legia zagrała w tym sezonie w LM jak Petrzalka w zeszłym to byłoby mistrzostwo świata.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronaldinho vs Lampard

Następny temat

Rękawice Bramkarskie

WHEY premium