SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEGIA WARSZAWA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 251239

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja mialem isc. nawet bilet mialem. ale ch** cos wypadlo i zwrocilem. zresztą j**ac takie derby bez kibicow gosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
niestety tylko remis, błąd Łukasika brzemienny w skutkach dobry mecz Koseckiego, trochę się zdziwiłem, że Janek go zdjął zabrakło wykończenia, bo okazje były

Zmieniony przez - wikt w dniu 2012-09-22 10:39:05

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
mecz slaby jak ostatnio kazde derby na Ł3. gadac o walce to kazdy moze, ale w czasie meczu nie bylo tego widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Legia pokonuje Piasta po zaciętym meczu. Warto jednak dodać, że drugim garniturem Powrócił Żyro, a na szpicy zobaczyliśmy Kucharczyka. Co do samego meczu to nie nie ma się czym zachwycać, przez długą część pierwszej połowy drużyna z Gliwic była bowiem lepsza od ekipy z Warszawy

Bramki zdobyli wspomniany Kucharczyk i Salinas, po ładnej akcji z Żyro i Furmanem

Zmieniony przez - wikt w dniu 2012-09-27 07:28:37

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Legia lepiej grala piłką ale zeby byla lepsza w meczu tego bym nie powiedzial;) dobrze ze wygrali. dawac następnych do golenia:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Dziś Lubin, sentymentalny powrót Janka Mam nadzieję, że po tych dwóch remisach wreszcie Legia odniesie zwycięstwo Oprócz Wolskiego i Vrdoljaka trener może liczyć na wszystkich zawodników

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
bedzie dobrze. start za 5min;) Pogon dzisiaj remis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Już po . Ciekawy mecz, aż 4 brameczki.
http://www.meczyki.pl/skroty/19185/zaglebie_lubin_legia_warszawa_22.html 

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
totalne dno a nie ciekawy mecz:P obrona gra na stojąco. kuciak w obu przypadkach mogl zachowac sie lepiej. a potem jeszcze te jego 40 metrowe rajdy nie wiadomo po co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
http://legia.com/news,32242-zapis_monitoringu_z_meczu_legia___polonia.html 

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronaldinho vs Lampard

Następny temat

Rękawice Bramkarskie

WHEY premium