SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEGIA WARSZAWA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 251233

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
urodzony polonista ma wypruwać sobie flaki za Legie!? smiech na sali

kiedys to bylem w szkoku ze na stare lata wraca i sam otwarcie mówi że chce do Legii a nie Polonii. cos czuje ze o tym gdzie bedzie gral zadecydowaly puchary i nowy stadion

co do jego przyjscia to pare lat wczesniej bym sie cieszyl, a teraz sam nie wiem czy on ma jeszcze na tyle sily zeby grac w Legii i walczyc o 1 sklad. jezeli jest w formie to napewno wzmocnienie. zeby tylko nie byl takim wzmocnieniem jak zurawski ktory wrocil dorobic na spokojna emeruture bo na boisku nic nie pokazal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
W naszej lidze może jakoś na doświadczeniu pociągnie ten sezon, pewnie też działacze liczą na jego cechy przywódcze. Ale przyszłościowy transfer to to nie jest.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Przyszłościowy to raczej nie.Ja jednak mimo to popieram ten ewentualny transfer.Ciekaw jestem też tego Weissa.Co on wniesie do klubu.Ma ściągnąć Muchę i Jeża.Może być ciekawie choć ja nie popieram łączenia funkcji selekcjonera kadry z trenerem w klubie.Trochę wydaje mi się to mało profesjonalne dla samego trenera i drużyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
jeśli razem z Weissem miałby przyjść Mucha, to jestem ZA.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Legia teraz bedzie Polsko-Słowacka.

nie wiem czy Mucha to dobry pomysł. rok siedzial na lawie, ciekawe jak z jego forma. napewno byłby lepszy niz nasi obecni. ja bym zaryzykowal i wzial tego 22letniego slowaka z mlodziezowki. podobno dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
To jednak może być dobre że będzie Polsko-Słowacka.Weiss będzie ciągnął do Legii swoich graczy.Mogą to być już reprezentanci Słowacji lub gracze którzy się o nią ocierają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja tam wole żeby w Polskim klubie grali Polacy, ewentualnie kilku ale dobrych zagraniczniaków. a nie jakiś szrot co to ledwo piłke umie kopnąć. ściagneli obuke czy jak mu tam miał być gwiazdą i kolejny niewypał

mamy Mistrzów Polski juniorow czemu nie wezmą z tamtąd chłopaków. Legia już o nic nie gra, nawet o honor za późno. wzieli by kilku dobrych młodzikó, ograli i napewno byliby wzmocnieniem a nie szrotem. to że ktoś jest brazylijczyiem nie znaczy ze bedzie gral jak Carlos itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
ciekawe, co bedzie z Cabralem

ja mam mieszane uczucia co do niego
potrafi zagrac kapitalna pilke, jak przed chwila do Rado, ale jednak czesto jest bezbarwny

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
kilka przebłysków w przekroju załego sezonu to za mało. cena też nie jest najniższa. prawdopodobnie wraca do swojego klubu

ale fakt ze chyba ostatnio razem z manu biorą coś mocniejszego bo jakoś grać zaczeli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Chyba Żewłakow już nieaktualny

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronaldinho vs Lampard

Następny temat

Rękawice Bramkarskie

WHEY premium