SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEGIA WARSZAWA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 251219

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
no Wdowczyk to poustawia do porzadku

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Wdowczyk jest b.dobrym trenerem wydaje mi sie, ze mistrzostwo polski jest w zasiegu reki, wydawalo mi sie jeszcze jakis czas temu, ze to nieosiagalne, ale teraz jak Wisla trzeba przyznac - przezywa kryzys imho nikt oprocz Wisly nie moze zagrozic Legii w zdobyciu mistrzowskiego trofea. Jezeli w tej rundzie stracimy malo punktow i bedziemy mieli tak okolo 5pkt straty do lidera to bedzie szansa na mistrzostwo w tej rundzie juz raczej nie odrobimy, bedziemy tak kolo 3 pozycji moim zdaniem, ale mam nadzieje, ze w zimowym okienku transferowym Legia dokona trafnych transferow, kupia kogos do strzelania bramek i beda wygrwyac mecz za meczem. Wisla moim zdaniem po tym sezonie sie rozsypie. Nie pisze tego tylko dlatego, ze po prostu nie lubie Wisly, ale tak raczej bedzie. Wisla sie bardzo oslabila. Nie ma Franka, Zurawia..kto tam ma strzelac gole? Brozek...? Kryszal...? Brozek gra bardziej pod publike, chce sie pokazac, jakies dryblingi efektowne, woli pokiwac, anizeli strzelac i raczej nie strzeli w tym sezonie wiecej niz 15goli, zas Kryszalowicz tez nie jest za bardzo typowym snajperem. Jest zawodnikiem z pewnoscia bardzo dobrym, ale wypracowuje sytuacje kolega, jest artuista, a napastnicy w niektorych sytuacjach po prostu musza byc egoistami, z tego co zauwazylem Krysalowicz jak ma okazje to szuka kolegow i przewaznie nic z tego nie wychodzi, On chyba zapomina, ze jest napastnikiem Nie chce, zebyscie sie po raz kolejny przyczepili do mnie, ze mam cos do Wisly, ale to jest tylko moje prorokowanie...jeszcze jakby pokonali Vitorie to by nabrali sil, i w przyszlym sezonie jesli zdobyliby mistrzostwo moze byliby rozstawieni w eliminacjach LM i bylyby ogromne szanse na awans, a tak to znowu jezeli zdobeda mistrzostwo trafia na druzne lepsza od siebie i znowu bedzie porazka, bo nie sadze, zeby polska druzyna pokonala dobry europejski team, a przewaznie takie sa rozstawione w trzeciej rundzie kwalfikacyjnej ligi mistrzow.
Reasumujac ten sezon dla Legii moze zakonczyc sie bardzo pozytywnie, mimo tego, iz zaczelismy naprawde bardzo slabo. Poziom ligi polskiej troche sie pogorszyl, nie ma juz gwiazd (Frankowski, Zurawsi, Saganowski, Boruc...) i dzieki temu Legia moze sieganc po tytul, maja znakomitego szkoleniowca, ktory potrafi poustawiac bardzo dobrze zawodnikow wreszcie zaczeli strzelac wiec na ten sezon jestem optymista, nie sadze, zeby cos moglo sie wydarzyc zlego, po prostu Legiunia musi zdobyc mistrzowskie trofeum!

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Jak zawsze dobrze prawisz.
Mam nadzieje ze nie potkna sie teraz na derbach i na Pucharze Polski..Bo potem bedzie juz trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
dzieki, fajny avek

nie sadze, zeby potkeli sie na derbach, ja obstawiam 7-2 :D

w pucharze polski tez nie powinno byc problemow.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Wisła sprzedała swoich najlepszych graczy lecz nadal mają mocny team.

Wydaje mi sie wystarczający na zdobycie mistrzostwa Polski,Legia nie zdobędzie mistrzostwa takie jest moje zdanie

Wisła ma to coś,piłkarze Wisły są bardziej zgrni w Polskiej lidze grają bardzo efektownie i efektownie,sądze,że poraz kolejny Wisła zdobędzie mistrzostwo kraju i Legia im w tym nie przeszkodzi,choć nie powiem bardzo ciekawie ułożony zespół Legii może sporo zdziałać jak dla mnie mają drugie miejsce w naszej lidze,pierwsza jest oczywiście Wisła,poczekajmy na rewanż z Victorią,Ja wiem,że to nie koniec Wisły choć coraz słabiej im idzie.

erminho napisałeś:

Brozek gra bardziej pod publike, chce sie pokazac, jakies dryblingi efektowne, woli pokiwac, anizeli strzelac i raczej nie strzeli w tym sezonie wiecej niz 15goli, zas Kryszalowicz tez nie jest za bardzo typowym snajperem.

Brożek nie gra pod publike widać,że chce sie pokazać w Europie ale w lidze jest całkiem inaczej gra bardzo ładnie i strzelił już kilka goli w naszej lidze,jeśli strzeli 15 bramek w naszej lidze to będzie bardzo dobrze

A co do Kryszałowicza,to sądze,że nie był to najlepszy zakup Wisły zobaczymy może jeszcze Krzyszał coś zdziała choć wątpie.

1.Wisła Kraków
2.Legia Warszawa

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Remis na własne życzenie




Kto był najlepszym legionistą w Szczecinie?


Łukasz Fabiański
Tomasz Kiełbowicz
Tomasz Sokołowski II
Łukasz Surma
Sebastian Szałachowski




Łukasz Fabiański - 7. Kilka razy uratował kolegów od straty bramki, przy golach nie mógł nic zrobić.

Tomasz Kiełbowicz - 5. Nie ustrzegł się błędów w obronie, był jednak jednym z lepszych defensorów 'wojskowych'. Niestety, z jakichś powodów nie jest w stanie w tym sezonie znacząco pomóc drużynie w ofensywie.

Moussa Ouattara - 4. Dużo słabiej niż ostatnio. Posadzony na pupie przy golu Milara, wcześniej kilka niepewnych zagrań.

Wojciech Szala - 4. Nieco lepszy od Ouattary, ale dużo gorszy niż przed kontuzją. Mała pewność w grze, stosunkowo dużo błędów. Nie radził sobie z technicznie grającymi rywalami - miał szczęście, że szczecinianie nie wykorzystali akcji z pierwszych minut meczu.

Tomasz Sokołowski II - 5. Nieźle w obronie i aktywnie z przodu, aczkolwiek jak zwykle z błędami. 'Asystował' między innymi przy golu Kaźmierczaka. Jego ocena jest jednak względna w stosunku do poziomu drużyny, a nie do tego, co powinien sobą prezentować prawy obrońca Legii...

Sebastian Szałachowski - 7. Najlepszy na boisku. Ładna bramka, kilka udanych, dynamicznych akcji. Chyba tylko trener Wdowczyk wie, dlaczego to akurat on zszedł z boiska w 74. minucie.

Łukasz Surma - 6. Bardzo dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie, grał w odbiorze. Gdyby nie on, Pogoń byłaby znacznie groźniejsza. Należy mu wytknąć kardynalny błąd, po którym jakimś cudem Milar i Edi nie strzelili gola oraz słabą skuteczność zagrań do przodu. Asysta przy pierwszej bramce.

Marcin Burkhardt - 4. Nie był reżyserem gry. Nie podawał w dogodnych sytuacjach, dogrywał niecelnie, uderzał w złych momentach, przez długie momenty poza grą. Jeszcze sporo treningów przed nim zanim będzie w stanie poprowadzić grę drużyny.

Bartosz Karwan - 5. Bardzo aktywny, ale bez formy - brak czucia piłki, precyzji podań i dośrodkowań. Zostałby oceniony wyżej, gdyby nie kardynalne błędy w przyjęciu piłki, przez które Legia nie dochodziła do naprawdę doskonałych sytuacji w pierwszej połowie meczu. Po przerwie - asysta przy bramce na 2:0 i szybka zmiana. Przed rundą był typowany na prawdziwego lidera młodej drużyny Legii, ale po raz kolejny nie prezentuje wiele ze swych ogromnych przecież możliwości.

Marcin Chmiest - 5. Pokazał to, czego się po nim spodziewano - nieustępliwość, zadziorność, dobre zastawianie piłki. Mimo to mało widoczny w ataku - no i wciąż bez bramki w oficjalnym meczu Legii.

Piotr Włodarczyk - 4. Po dwóch lepszych meczach znowu gorzej. Słaba technika, mała przebojowość, złe decyzje. Bez groźniejszych sytuacji strzeleckich.

Mirko Poledica - 4. Niewidoczny. Bramka na 1:2 padła po jego błędzie w kryciu Ediego.

Ahmed Ghanem - 3. Mógł być bohaterem - wystarczyło wykorzystać dobrą sytuację i strzelić gola na 3:0; a tak poszła kontra, Pogoń zdobyła bramkę kontaktową, a Ghanem przez ponad 30 minut na boisku nie zagrał prawie żadnej dobrej akcji. Jeździec bez głowy.

Dawid Janczyk - bez oceny, grał zbyt krótko. Prochu jednak nie wymyślił.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Zobaczymy, moze sie myle, bo niestety nie moge ogladac za czesto meczy ligi polskiej, widzialem tylko 2/3 mecze Wisly w lidze z udzialem Brozka i wydawalo mi sie, ze za bardzo sie popisywal, mial pare okazji, zeby strzelic, lub chociaz podac do lepiej ustawionego kolegi z druzyny, a On wolal dryblowac..

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
napisałem - bardzo efektownie i efektownie

hehe miało być bardzo efektownie i efektywnie

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
No panowie trzeba troche podbic temat.

"Chyba tylko trener Wdowczyk wie, dlaczego to akurat on zszedł z boiska w 74. minucie" Z tego co sie orientuje skarzyl sie na lekki uraz i na wlasne zyczenie chcial zmiane. Dobrze ze legia cos strzela tylko szkoda ze tyle samo traci ale widac ze nie stoi w miejscu i moze za kilka meczy zobaczymy swietny mecz w wykonaniu Legionistow.

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Dla porownania troche statystyki:

Pogon:

Strzaly: 17
Celne: 8
Rzuty rozne: 3
Spalone: 3
Faule: 25


Legia:

Strzaly: 14
Celne: 5
Rzuty rozne: 3
Spalone: 5
Faule: 21


Frekwencja: 13000
Kibiców gości: 450
Flagi gości: 18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronaldinho vs Lampard

Następny temat

Rękawice Bramkarskie

WHEY premium