SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEGIA WARSZAWA

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 251231

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Urban zadowolony z transferów


"Na półmetku przygotowań jestem zadowolony z transferów, jakie dotychczas udało nam się zrealizować. Zimą mieliśmy tak dużą stratę do prowadzącej w lidze Wisły Kraków, że nie dokonywaliśmy wielkich zakupów. Do drużyny dołączyli m.in. solidny obrońca Pance Kumbev, czy jeden z najlepszych środkowych pomocników w Polsce Maciej Iwański. Teraz wszystko zależy od tego, jak będzie przebiegała ich aklimatyzacja. Muszą przyzwyczaić się do tego, że Legia to specyficzny klub, gdzie od piłkarzy bardzo dużo się wymaga." - mówi w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym Jan Urban.
Szkoleniowiec stołecznej drużyny zapowiada jednak, że to jeszcze nie koniec wzmacniania drużyny, ale liczy się z odejściem Rogera.

"Ciągle prowadzimy rozmowy z kilkoma piłkarzami, w tym Hiszpanem Josem Izquierdo i niewykluczone, że w najbliższych dniach ktoś jeszcze dołączy do drużyny. Po powrocie ze zgrupowania w Szwajcarii być może niektórych zawodników wypożyczymy. Liczę się również z możliwością, że w nowym sezonie w składzie Legii zabraknie Rogera. Pokazał się z dobrej strony na mistrzostwach Europy i jeśli do klubu wpłynie satysfakcjonująca działaczy oferta, może odejść. Na razie mam go na treningach, ale wiem, że za tydzień lub dwa sytuacja może się całkowicie zmienić." - mówi Urban.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Kumbev i Iwański to na pewno dobre transfery Zobaczymy jak się zaaklimatyzują w zespole, ja wiąże z nimi spore nadzieję

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Boruc: chcę wrócić do Legii

- Nie muszę ukrywać, że jestem bardzo mocno związany z Legią Warszawa. Dlatego korzystając z urlopu postanowiłem odwiedzić starych znajomych. Legii zawdzięczam bardzo wiele i zawsze tutaj wracam z wielką przyjemnością - mówi Artur Boruc, który odwiedził swój dawny klub.

Legia.com: Nie udało Ci się jednak spotkać z dawnymi kolegami z zespołu, ponieważ cała drużyna jest teraz w Szwajcarii.

Artur Boruc: Takie jest życie piłkarza, ciągle w rozjazdach. Trochę żałuję, że nie miałem okazji spotkać się z trenerami i zawodnikami, ale przecież nie mogę mieć do nich pretensji. Legioniści przygotowują się do sezonu, biorą udział w turnieju towarzyskim. Myślę, że nadarzy się jeszcze możliwość do wspólnego powspominania starych dobrych czasów.

Legia.com: Jak i gdzie spędzałeś urlop po EURO 2008?

Artur Boruc: Niedawno zostałem ojcem, dlatego nie mogłem sobie pozwolić na dalekie wojaże. Poza tym najlepiej czuję się w Polsce, a szczególnie w rodzinnych Siedlcach. Tam spędziłem większość urlopu. Szkoda, że kończy mi się już w poniedziałek.

Legia.com: Czy jeden z najlepszych bramkarzy na świecie zakłada, że jeszcze kiedyś zagra w Legii?

Artur Boruc: Jeżeli tylko otrzymałbym ofertę gry na Łazienkowskiej, to nawet bym się nie zawahał. Reprezentowanie tego klubu zawsze było dla mnie wyróżnieniem i swoją karierę chciałbym zakończyć w legijnych barwach. Ten klub dał mi wszystko i zawsze będę o nim pamiętał.

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jeżeli tylko otrzymałbym ofertę gry na Łazienkowskiej, to nawet bym się nie zawahał

Do Szkocji musiało go wojsko odwozić tak się bronił przed transferem.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865


Legii Warszawa - FC Basel 1:6 (0:2)
Legia Warszawa: Jan Mucha, Jakub Rzeźniczak, Pance Kumbev, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Miroslav Radovic, Maciej Iwański (80-Marcin Smoliński), Ariel Borysiuk (80-Aleksandar Vukovic), Piotr Giza (68- Roger), Sebastian Szałachowski (46- Jakub Wawrzyniak), Mikel Arruabarrena Arambide (70-Piotr Rocki).

i oni zagrają w pucharach??



Zmieniony przez - Rusedski w dniu 2008-07-11 11:58:09

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Nasze teamy tyle samo znaczą co rok temu , nie ma co się łudzić

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Coraz gorzej, jeszcze kilka lat temu trzeba było Valencii żeby wygrać z Legią 6:1, teraz wystarczą Szwajcarzy.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
spokojna wasza rozczochrana, to tylko nic nieznaczachy sparing.
hrhr

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Sparing nie sparing kompromitujący wynik i już Wynik tragiczny .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Erminho, gdyby wygrali 6:1 to był dla Ciebie bardzo wiele znaczący sparing.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ronaldinho vs Lampard

Następny temat

Rękawice Bramkarskie

WHEY premium