SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

legia cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez GARY_25 z działu Mieszane sztuki walki - MMA.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
jak wiadomo legia cudzoziemska jest najlepsza armia na swiecie a co tam trenuja ??? to chyba nie jakis tam kurs samoobrony...

** eX Moderator SFD **

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
aby to zrobic legalnie musisz za pośrednictwem swojego WKU uzyskać zgode ministra na służbę w armiach obcych następnie udać się do Francji do jednego z punktów werbunkwych
Są fora byłych legionistów tam poszukaj info nigdy się tym nie interesowałem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1667
w legi trenooje sie wszystko co jest skooteczne , a przedewszystkim wytrzymalosc i charakter.

to ja tylko ze incognito ;)

to ja tylko ze incognito ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
uff jakim coodem jest to az tyle odpowiedzi ??

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Post z 5 lutego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
ale ja widze 3 odpowiedzi , a na kulturystyka.pl jest ich w olere wiecej (29)

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4417 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to samo było z postem KRAV MAGA.

jakis błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Liczba tematow podanych tematow jest suma wszystkich wypowiedzi jakie zostaly wyslane pod tym tematem. Tzn. Jezeli jakis topic sie zdubluje to wyswietlana jest Suma wszystkich wypowiedzi jakie padly na dany temat. Skrypt nie rozroznia topicow o tyhc samych nazwach a innych datach utworzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsza armia na świecie to USA, legia to zaldwie jednostka.W jednej ćwiczą Krav mag a w USA ju jitsu brazylijskie i nie tylko

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tu macie fotke Rangersow podczas sparingu. Chlopaki cwicza Bjj.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1667
armia USA to raczej dobrze zorganizowana jednostka i wcale nie sa tacy dobrzy , cala ich moc to robienie wrazenia ,oddzialywanie psychologiczne .
podczas Pustynnej Burzy tzeba bylo zajac okret iracki i wyjatkowo pogoa byla prawie sztormowa, jednostki amerykancow nie byly w stanie spuscic sie ze smiglowcow na statek (mimo swietnego wyposazenia), Natomiast rosjanie z marszu bez wczesniejszych planoow i obliczen w ciagoo paru chwil zajeli okret ;) o czyms to swiadczy :> . A poza tym popytaj chlopakow ktorzy slozyli razem z amerykanami ,np, w bylej jugoslawii .

to ja tylko ze incognito ;)

to ja tylko ze incognito ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ruscy z koleji cwicza Sambo.:)Ojciec kumpla byl na misji pokojowej z francuskimi spadochroniarzami i mowi ze cwicza... Bjj.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Capoeira

Następny temat

Miecz samurajski

WHEY premium