SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

legia cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3
Legia to szkolenie i jeszcze raz szkolenie , upadanie na pysk poto zeby wstac i byc silbniejszym ,dlaczego jest to wyjatkowa formacja poniewaz jestesmy jedna wielka rodzina / dla tego jeden jest wstanie odac zycie za drugiego z uniesiona glowa/ nie ma tu miejsca dla sabych tacy uciekaja ,brutalna selekcja trwa przez caly czas ,maszeruj albo gin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 254
Nie podniecaj sie az tak bardzo tym co ogladasz w tv i czytasz w tandetnych ksiazkach czy czasopismach na temat Legii.Prawda jest taka,ze dzisiaj nie stosuje juz sie tak drakonskich metod szkoleniowych jak to bylo kiedys.Ja podczas podstawowej instrukcji mialem zaprawe poranna od 2-3 razy w tygodniu(zazwyczaj 2 razy).Z czego mi wiadomo to juz w WP jest wiecej zaprawy.Cwiczenia fizyczne t.j pompki,podciagania tez nie nalezaly do najczesciej wykonywanych no ale to zalezy tez od ciebie bo zrobisz pewnie 100 na dzien i bedziesz plakal ze ciebie zajerzdzaja i wszedzie sie chwalac jak jest tam ciezko.Jest jedna rzecz ktorej nigdy nie strawie to to,ze ciagle dochodzilo do kablowania na innych za ich plecami.Mnie sprzedal stary frajer jeden z kaprali za to,ze mialem polski magazyn playboy.Oczywiscie spielem sie z nim o to,kadra zaaregowala i tak wyszlo 21dni pixrdolonej paki gdzie zbijalem baki z nudow.Wg mnie 4 Regiment LC jest najgorszym regimentem w Legii gdzie zsylaja nieudacznikow z innych regimentow za kare bo nie bylo z nich pozytku i puzniej taki ma cie szkolic.Trafiajac na taka zyciowa ciote podczas szkolenia odechce ci sie Legii i zmienisz swoje zdanie na jej temat.Pamietam jednego Caporal Chef ktory lubil wyskakiwac z hukiem z pokoju kiedy mielismy zbiorke na korytarzu strzelajac do nas pistoletem na plastikowe kulki k.rwa to nie jest normalne takich ludzi w cywilu dawno bym juz polamal i pojechal jak ze zwyklym c.welem.1CL202 dawno sie tak nie usmialem czytajac twoj komentarz.Widze zyjesz ciagle w swiecie fantazji o niepokonanych wojownikach ninja:)Kolejna sprawa to co moze sie z toba dziac po podstawowym szkoleniu.Kiedy je ukonczysz i wrzuca cie na twoj staly regiment tam gdzie bylo miejsce czyli byle gdzie,mozesz zakonczysz swoja 5 letnia sluzbe o profilu zamiatacz porzadkowy(moj patent na ta nazwe)ciagle bedziesz zamiatal,myl podloge,zbieral liscie i takie ta.Potem wyskoczysz do cywila i napiszesz ksiazke jak tam jest ciezko.Sprzataj albo gin:)

Zmieniony przez - siwy417 w dniu 2011-03-11 19:24:06

Zmieniony przez - siwy417 w dniu 2011-03-11 19:34:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Przynajmniej jest info z pierwszej ręki,a nie przypuszczenia,oraz legendy mchu i paproci

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
czy ktoś może mi powiedzieć jak mogę się tam dostać i czy w wieku 36 lat mam jakieś szanse ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 677 Napisanych postów 6773 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66777
aby to zrobic legalnie musisz za pośrednictwem swojego WKU uzyskać zgode ministra na służbę w armiach obcych następnie udać się do Francji do jednego z punktów werbunkwych
Są fora byłych legionistów tam poszukaj info nigdy się tym nie interesowałem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Capoeira

Następny temat

Miecz samurajski

WHEY premium