SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

legia cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
to porównanie jest chyba najbardziej trafne z całej tej dyskusji. I teraz dopiero można zacząć się wypowiadać co jest lepsze czy LC czy marines. Pozdro Tribianni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
sorry poprawka Tribbiani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
Do lord matheus co do tego czy LC załatwiłaby sealsów.
Pamiętaj kto służy w LC jest to hołota wielorasowa z całego świata. Pijacy bandyci psychole ludzie z problemami tych lepszych jest niewielu. Dodam do tego jeszcze poziom wyszkolenia oficerów i legionistów. Przecież to miernota. Żołnierze z polskich jednostek i to nawet nie jakiś tam elitarnych są lepiej wyszkoleni od nich. A ich 2 REP = polski 25 Brygada Kawalerii Powietrznej z domieszką byłej 56 Kompani Specjalnej. Oni maja lepsze wyszkolenie no bo dluzsze i tyle. A ci co tam sluza sa tacz sami jak reszta LC. Sealsi maja lepsza kadre wyzzkolenie bron itd sa jednostka specjalna i oni by legie rozniesli w kilka minut. A na temat morala obu jednostek odpowiedz sobie sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
Morale:sorry ale jak głoduje 20 lat a środku Afryki i moja rodzina zbiera mi na wyjazd do Legii przez całe życie, a dostając się tam dostaje schronienie, spokój i żarcie to do kogo modle się nocami?
Pijacy i ćpuni: znajdź mi jednostke wojskową pełniącą działania zbrojne w której nie zdarząją się ludzie którzy nie wytrzymują i muszą sobie dopomóc( a co do sealsów to oni też biora narkotyki tylko że z rozkazu-meta amfetamina i inne wspomagające)
hołota z całego świata- owszem ci ludzie są z całego świata ale znaczna ich część pochodzi także z Polski
bandyci- za dużo Psów Wojny aktualnie wyjątkowo trudno jest się dotać do Legii majac jakikolwiek wyrok na karku(przyjmą cię jak masz jakies wyjątkowe zdolności i rzeczywiście będą cie potrzebować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
szkolenie- wybacz ale rzadko które wojsko wydaje tyle kasy na szkolenie i poświeca na to tyle czasu ucząc każdego żołnierza np nurkowania, skakania ze spadochronu a także innych zdolności przypisanym w innych armiach tylko jednostkom ukierunkowanym na konkretny cel.
psychole- uważasz że ci ludzie są psycholami bo? Raczej każda wojna zmienia psychike człowieka a legioniści praktycznie cały czas prowadzą działania zbrojne.
co do kadry dowódczej- to raczej w boju zdobywa sie najlepsze wykształcenie a raczej każdy dowódca w Legii musiał przejść przez jakąś wojnę od stopnia najnizszego podoficera(jeżeli nie legionisty szeregowego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
a pozatym na polu walki nie liczy się tylko jakośc ale także ilość
(ale wyposarzenie Legii jest lepsze przynajmniej od polskiego woja)

he he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 272
nie wiem czy gdzies to widziales ale to brzmialo tak "trudny trening, latwa wojna - latwy trening, trudna wojna" ilosc ma znaczenie ale nie bardziej niz jakosc bo co z tego ze wyzuca takich 100 loli na 30 comandosow ? lole poleca nie wiedzadz jak dobrze strzelac a comandosi ich tylko z miejsca pyknom w lepek :D:D takie moje zdanie... ale przeciez kto loli na wojne wysyla hehehe dobra juz cicho :P
pozdrowionka :D

"Nejlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 616
ok ale mam jedno pytanie bo widocznie się nie znam: to ilu jest teraz Sealsów-1000?? Bo mi sie wydawało że troche mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 272
ilu jest sealsow to ja nie wiem ale lookne w necie o ile udostepniaja takie info... jak cos znajde to dam znac a sam nie mam pojecia :/
pozdro!!

"Nejlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 293
Napis "łatwy trening trudna wojna - trudny trening łatwa wojna" znajduje się jak się nie myle na kamieniu, który znajduje się przy wjeźdźie do Castelaundary. Hehe to wyjaśnia wszystko czego należy spodziewać się w Legii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Capoeira

Następny temat

Miecz samurajski

WHEY premium