SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HadesSquad / Dziennik /Kubson from HadesSquad Elite!!! powrót do formy....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48731

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8099
Trening solidny,jedzonko konkretne ,czego tu chcieć więcej?
Bardzo ładnie ,pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Fajna siłownia -> podobają mi się kolory dodające energii

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Łooo...kolega siłowo i wagowo naprawdę konkretny.Z taką masą jest co zrobić i w jedną stronę i w drugą też
Fajny sprzęt na siłowni,estetycznie to wygląda.No i dodający uroku cieknący dach
Powodzenia życzę.Wpadnę czasem przy okazji zerknąć jak idzie

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
smortuchos narazie nie narzekam
mera kolory mi tez sie podobaja niebieski i zółty ładnie sie komponują
Ten Shin wpadaj wpadaj teraz masa a potem lekka redukcja na venomie
helssing z jutrzejszego treningu będą filmiki!!
bic venom tyra strasznie, teraz jeszcze przesadziłem z czym innym i mam masakre!! chyba zjazd jakis dzisiaj zalicze
King_Odinmaszyna na barki dobra, uczy techniki i bezpieczna jest

wogóle czuje sie dojechany po dzisejszym treningu plecy mnie bolą lekko, przesadzam chyba to znak że trzeba uważać, jutrzejszy trening zrobie rozsądny, ciężary w miare technika ponad wszystko!!
zdrowie najważniejsze, planuję nakrecic filmik z wiosłowania sztangą, półsztangą i może jakieś ćwiczenia na biceps!!

a i pytanie do was... venoma +bcaa+glutamine(chyba) dorzucić na 2 ostatnie tygodnie cyklu czy po cyklu juz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12066 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
Kuba ja bym dal po cyklu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Wypiska
Lekko w****iony wróciłem z treningu, chciałem aby mi klient nagarł filmik to jeden i drugi odmówili, sam próbowałem ale g**** z tego wychodziło!!!

Plecy
-podciaganie na drażku x12 x10 +5kgx9 +10kgx6(6)
-wiosło półsztanga 55kgx12 70x12 85x10
-wiosłowanie sztabgą podchwyt 80x12 85x12 90x10 100x8
-sciaganie drążka wyciagu za kark x12 x10 x8 + podciąganie za kark 6 ruchów
-wznosy tułowia x20 +10x12 +10x10 +15x9
Tył Barków
-maszyna 3x15-12-10
Biceps
-wznosy przedramion stojąc 8sztabekx12 10sztx10 11x9
-młotki 15kgx12 17kgx12 18kgx10
-modlitewnik 3x10-9-8 - słaby jestem na modlitewniku jak przedszkolak
Łydki
-ośle wspięcia x4
Brzuch też był

Dzisiejszy trening jako taki był bez rewelacji, postanowiłem troche zjechać z ciężarów zeby lekko odpocząć, zdecydowanie będe testował na sobie venoma!! podoba mi sie on strasznie!! chociaż wczorj po nim miałem jakies zjazdy wieczorem!! ale co sie nie robi dla wyglądu, teraz zadowolony jestem ale mniejszy bf hmmm kusi!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12066 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
Wiem co masz na mysli, ja tez jestem zadowolony ze swojej masy, ale ten brzuszek cholerny... ale dam rade jeszcze 2tyg na masowce

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Hades tez słaby jestem na modlitewniku

trening ciekawy ale szkoda ze sie nie zgodzili nagrac filmiku

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Helssing a no tak to już bywa nie mam partnera do ćwiczeń który by zawsze coś nagrał!!

Dzisiaj dzień beztreningowy, planuję dobrze jeść i odpoczywać!! Jutro trening ciężki bo klatka!! i ostatni piorytetowy trening na barki light!!

wrzucam foty z mojego jedzonka!!






tuńczyk i kukurydza




Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-05-03 13:30:52

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-05-03 13:31:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meine Trening

Następny temat

trening domatora-obrazki

WHEY premium