SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga Siły - DT novyneo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzę że siłowo w starym stylu . Może za parę lat jakieś podkowy pójdą w ruch. Przy gięciu dłuższych prętów niesamowicie boli mięsień piersiowy szczególnie jak wyginasz od dołu w górę do środka . Ale z gwoździami to nie próbowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
S&S całkiem bym wyrzucił. Niby nic, a jednak. Pozostałych aktywności masz bardzo dużo i bardzo solidnie powinieneś się im przyjrzeć, pod kątem ewentualnej rezygnacji z czegoś. 3 dni wolne w tygodniu to przy takich programach chyba minimum przyzwoitości. Tak myślę
A mnie od gięcia gwoździ, łamania podków odrzuca sam fakt psucia czegoś. Kupuję dobre gwoździe i je niszczę. Czuję gospodarki wstręt do takich czynności

Zmieniony przez - MaGor w dniu 2014-11-23 16:19:26

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Gwoździe drogo już wychodzą, a co dopiero pręty!!
Z prętami niestety nie próbowałem..
Polecam poszukać materiałów pana: John'a Brookfield'a
PDF.. DVD..

A co dopiero podkowy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
To może jeden tydzień gniesz, a w drugim prostujesz? Dałoby się tak? Chyba nie. Pewnie miękkie się zrobią takie raz zgięte gwoździe. Chyba żeby polatać po budowach i fabrykach prefabrykatów i dostać ścinki ze zbrojeń. Tylko to trochę przerost formy nad treścią. Był kiedyś taki przyrząd do symulowania zginania gwoździ. Nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie da się ukryć, że to w dłuższej perspektywie droższy interes. 1kg 8,34zł. Co to jest 1kg 5mm? Pewnie nie wiele. 1kg 6mm już gorzej. 7mm nie wymieniam, bo dopiero co zgiąłem dwie sztuki 6mm i 3sz 5mm. Za 7mm zastanawiam się czy się zabrać. Raczej najpierw sprawię sobie wrapsy porządne ze skóry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, zrobione. Front Lever, Side i Back Lever. Założyłem na wałek 2,5kg i chwytałem w połowie. Ciężko, ale wchodzi pięknie. Jak di tego pospinam całe ciało to jest łatwiej
Do tego odrobina pracy nad BP i dzień aktywnie zakończony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te wyciskanie w pochyleniu (bent press) to tajemnicze ćwiczenie. Jak dobrze wejdzie ciężar z pleców to niesamowicie spina całe ciało. Jak wyciskałem 36kg lewą ręką to prawa ręka trzęsła się jak przy ataku Parkinsona . Po ćwiczeniu czujesz się doładowany ale na drugi dzień ciało jest znużone jak po ciężkiej pracy fizycznej. To ćwiczenie to duża dawka wysiłku dla całego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
24 listopad:
KBM Day Medium(W2/12; D4/36)
(5xDHP, 5xDSN, 5xDMP, 5xFSQ) - Sets:5 - Rest:120s)

Poszło lekko...z wyjątkiem ostatniej serii. Mocno w kondycję biję. Technika wg mnie bardzo dobra tak do połowy, potem tendencja spadkowa. Jeśli wypracuję dobrą technikę pomimo takiego obciążenia to będzie wielki sukces.

Bending Steel:
Tylko jedna sztuka 6mm.

25 listopad:
Wczoraj Rest Day

Dziś:
Dyżur 24h. W planie Bending Steel i trochę pracy nad Bent Press. Tym razem jednak zamiast odważnika na hantelkach i ewentualnie na sztandze. Zajęcia w szkole za pasem, więc sporo przygotowań do weekendu mam. Jeśli pójdzie, to na spokojnie trening wieczorem. Aha, wczoraj też zrobiłem sobie zakupy w Castoramie, znów wydałem 4zł z hakiem i zaopatrzyłem się w:
5x 5mm
10x 6mm
To tak na zapas i na kolejne dni. Pók ico studiuję literaturę. Piątki będą to techniki.

orzegów
Te wyciskanie w pochyleniu (bent press) to tajemnicze ćwiczenie. Jak dobrze wejdzie ciężar z pleców to niesamowicie spina całe ciało. Jak wyciskałem 36kg lewą ręką to prawa ręka trzęsła się jak przy ataku Parkinsona . Po ćwiczeniu czujesz się doładowany ale na drugi dzień ciało jest znużone jak po ciężkiej pracy fizycznej. To ćwiczenie to duża dawka wysiłku dla całego ciała.

No i generalnie o to chodzi, żeby całe ciało pracowało. Siła przy tym pójdzie diametralne do przodu, bo to jedno z najlepszych ćwiczeń w którym pracuje prawie każdy mięsień. Pavel w pierwszej koncepcji Programu Minimum planował Swing+Bent Press, ale to pewnie wiecie Taki S&S z tymi dwoma ćwiczeniami musi działać kosmicznie na ciało. Wyobraźcie sobie tylko: podstawa podstwa czyli Swing i do tego Bent Press z takim Bulldogiem? Ja na samą myśl się cieszę o korzyściach z takiego prostego i jednocześnie brutalnego programu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
BP jest trudny technicznie - lżej mi zrobić ładne military press z 24 niż taki BP.
Tylko, że tychBP w swoim życiu zrobiłem... pewnie nie więcej niż 50, a MP - zapewne tysiące!!
Nawet jak nie z kulą, to zawsze jest coś do wrzucenia na górną półkę, a BP raczej codziennie nie robimy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do korekty

Następny temat

mój trening do poprawy ?? + pytania

WHEY premium