SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Droga Siły - DT novyneo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie chodzi mi o wykończenie, tylko o rozpoczęcie bardziej. Niby należy cisnąć oba końce do siebie - i tylko nakierować lekko to "złamanie", żeby gwóźdź wiedział jak ma ulec..
Ciężko mi to opisać.
My mamy ostre gwoździe, to strach tak cisnąć (blokada w głowie - to jakby sobie wbijać gwoździa w dłoń!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety nie mam jak tego obcinać. Gnę tak jak mam i tyle. Kupiłem wczoraj 16x6mm, bo nie było siódemek. Wystarczy na cały miesiąc, bo gięcie mam w planie raz w tygodniu. Skoro jest to trening siły chwytu to raz wystarczy, ponieważ w pozostałe dni robię coś innego. Zapłaciłem nie całe 6 zł, więc koszt znikomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening za mną. Nie trwał zbyt długo, coś może około 40 minut.
Warm-up: Sit-ups Test /2min: 50 reps (sprawdzałem ile zrobię w 2 minuty przed egzaminem z wf'u)
Bent & Sinister: Light Day:
Warm-up: P&P 24kg
Bent Press: 1rep 10x Side Rack to Bent 24kg
Swing 1H: 2x(10x10)reps 24kg non-stop
Cool down: Pull-ups Test: 10 reps (sprawdzałem ile zrobię w 2 minuty przed egzaminem z wf'u)

Komentarz:
Miał być lekki dzień i taki był. Zabrałem ze sobą do pracy tylko 24-kilogramowy odważnik i na nim pracowałem. Zamiast klasycznej rozgrzewki 2 minuty skłonów tułowia pod wf'u. Wybieram się we wtorek i sprawdzałem jakiego wyniku się spodziewać. Tyłka nie urywa ale ocena bdb jest. To samo dotyczy podciągania na drążku, bdb.
W B&S skupiłem się na technice i przejściu z Side Rack do Bent. 10 powtórzeń i dopiero po ostatnim wyprost, więc w zasadzie wykonałem tylko jedno powtórzenie.
Swing za to wszedł fajnie, bo pośladki mnie bolą Dobrze wykonywałem powtórzenia bo pleców nie czuję wogóle. Układ taki: 10 prawa - 10 lewa - 10 prawa - 10 lewa - .... aż do łącznie 100 powtórzeń bez odstawiania odważnika. 200 powtórzeń zrobiłem coś w około 10 minut. Pierwsza setka w 2:55 a druga w 3:00. Przerwy spokojnie było 4 minuty. Suma sumarum jest 10 minut. Nie liczyłem bo nie o to mi chodziło.

Tutaj krótki filmik z treningu, Side Rack to Bent. Użyłem odważnika 24kg i to w zasadzie waga w sam raz to takich wygibasów. Możecie mi wierzyć że idzie się zmęczyć




Zmieniony przez - novyneo w dniu 2015-06-03 21:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
ładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RAPORT: 4-5 czerwiec.
4 czerwiec
PRZEBIEG SESJI TRENINGOWEJ
Start: 14:25 . Koniec: 15:44
Warm-up: standard
Grip Training:
BUP Press [3,3,4] 24kg
PTP – Volume Session: 6x12 + 6x10 24kg /44min
Training LOG:
Lift: One-Arm Kettlebell Military Press
Intensity: 60% 1RM
Volume: 6336 kg
Density: 144 kg/min
Fatigue Index: 0,55 (Moderate)
Grip Training:
HG200 Over Crushers 5x10sec
Sledge Hammer Battery 3 sets
Komentarz:
PTP: Volume poziom wyżej, jednak blisko failure. Czas wydłużyłem raptem o 4 minuty, więc następnym razem zwiększę czas do 50-55 minut.
GT: HG200OC – tego niemal nie czułem. Jakiś lekki zrobił się ten ściskacz dzisiaj? Praktyka robi swoje. SHB – to już na dobitkę, ale bez doprowadzania do upadku. Zapas na 2 powtórzenia jeszcze był (w przypadku każdej dźwigni)
Bieganie:
Dzisiaj pierwszy wybieg. Na spokojnie (powiedzmy) i krótko, co wcale nie znaczy że tak było, bo pierwsze kilometry zawsze są najtrudniejsze. Wie to każdy zaczynający biegać biegacz. Biegałem w zeszłym roku, w tym jednak liczę jak bym zaczynał od początku.





5 czerwiec
Dzień zacząłem jak zawsze od pompek. Dzisiaj znów padło 40 powtórzeń. Dalej w ciągu dnia trening wyglądał tak:
PRZEBIEG SESJI TRENINGOWEJ
Start: 16:50. Koniec: 17:45
Warm-up: standard
Bent & Sinister: Heavy:
Warm-up: P&P 16kg (AB, BAB), 24kg (KBAB, ES, KBP), 1x3 24kg
Bent Press: 3x(1,2,3) 40kg
Swing 1H: 120x40kg/6min
Training LOG:
Lift: Bent Press
Intensity: 80% 1RM
Volume: 720 kg
Density: 32 kg/min
Grip Training: Fat Gripz KB Hold 5x15sec 32kg
Bieganie:
Tym razem przebiegłem ciut większy dystans, nie wiele większy od wczorajszego ale większy. 5,35km w czasie powyżej 30 minut. Celem było przebiegnięcie takiego dystansu i się udało. Zresztą, taka odległość nie robi wrażenia, aczkolwiek nie było wcale lekko. Szczególnie po wczorajszym biegu no i dziś zaraz po skończonej sesji ciężkiej. Temperatura na zewnątrz jeszcze wysoka, duszno było. Po powrocie wlałem w siebie 1l wody bez odstawiania butelki. Strasznie chciało mi się pić. Co tu dużo pisać. Zrzut mówi sam za siebie.



Komentarz: Zmienię nieco układ treningów Bent Press, tzn tylko dzień medium, w którym będę robił taką samą ilość drabin i szczebli jak w poprzednim ciężkim dniu jednak z odważnikiem lżejszym. Na dzień dzisiejszy jest to 32kg.

Zmieniony przez - novyneo w dniu 2015-06-06 07:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Ho ho, kolejny biegacz się reaktywuje:) Gratulacje!

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reaktywuje, dokładnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
No to powodzenia, trzymam kciuki:)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, chociaż na razie bez celu. Ot po prostu trochę pobiegam i zobaczę co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Jak na reaktywację po takiej przerwie to tempo masz nawet niezłe. Uważaj bo Cie wciągnie

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do korekty

Następny temat

mój trening do poprawy ?? + pytania

WHEY premium