SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT redukcja Maria1209

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
A na poslady zakladasz nowy DT? Musze byc czujna i nie pominac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Eve no teoretycznie proste, gorzej w praktyce, zwłaszcza przy 15powt. Z guma dziś dobilam chyba do 8. Zresztą wszystko nagrałam, pewnie jutro rano albo po południu wrzuce jak się zgra.
Trochę prześladuje mnie takie poczucie ze odstaje mocno poziomem od reszty dziewczyn. To zgłoszenie w sumie wyslalam tak 'na pale' i nawet się nie zastanawiałam zbytnio co by było gdybym się dostała a teraz nie wiem czy to nie przepaść między nami.
No, wyrzucilam to z siebie

Strumyk, założę chyba w niedziele. Nie chce mi się opuszczać tego dziennika bo już tak domowo mi się w nim zrobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Ale Ty masz 5 a nie 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Maria, zawsze możesz wziąć plan dla początkujących? Dla zaawansowanych widziałam jest dla tych co ćwiczą min rok siłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Omg co za p******a ze mnie albo 5 rano to za wcześnie. Dzięki :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dobra jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Maria, nie sadze zebys odstawala poziomem od reszty dziewczyn, tak sie zgosily rowniez takie, co nei miamy nic wspolnego z treningiem silowym zapewne.

o 5 rano mozna sie pomylic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Zobaczymy jak wszystkie dzienniki juz będą. Ciężko mi skończyc z porownywaniem się z innymi no ale trzeba skupić się na tym żeby po prostu dać z siebie ile się da. No i z takim wsparciem znacznie raźniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
Wlasnie, masz swoja robote do zrobienia. Kazda jest inna, inaczej sie bedzie dzialo. Trzeba patrzec co sie zmienia na plus.
maria1209
To zgłoszenie w sumie wyslalam tak 'na pale' i nawet się nie zastanawiałam zbytnio co by było gdybym się dostała a teraz nie wiem czy to nie przepaść między nami.

Wyslalas, dostalas sie, wiec teraz juz tylko pora siac te poslady i do roboty
Myse, ze to jest szansa nie tylko dla Wojtka Jusiela, zeby poobserwowac na dosc duzej grupie zmiany w krotkim czasie, ale i samemu zobaczyc jak organizm dziala. Wiec skoro uwazasz sie za poczatkujaca (sic), to tym bardziej to okazja, zeby sie czegos nauczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
maria1209
Zobaczymy jak wszystkie dzienniki juz będą. Ciężko mi skończyc z porownywaniem się z innymi no ale trzeba skupić się na tym żeby po prostu dać z siebie ile się da. No i z takim wsparciem znacznie raźniej


Nie bój nic , przeżyjemy i to ;) a dupka zostanie tylko dla Nas jak nowa ;) To nie konkurs a eksperyment , więc nie ma co się nawzajem porównywać tylko robić swoje. Ty Kochana nie zakładasz nowego dziennika ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz T5 , efedryna

Następny temat

Początki...

WHEY premium