SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT redukcja Maria1209

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73499
Maria gratulacje, pięknie spada , jedziesz dalej

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Dziękuję Nadinka

Niestety moja fizjo wyjeżdża do września i nie da rady mnie przyjąć przed wyjazdem. Ze zdjęcia pow.ze miednica podniesiona po prawej stronie, koslawe pięty,łopatki tez, generalnie postawa skoliotyczna (wychodzi na to ze Kleine miała rację) no i żebym kogoś próbowała znaleźć kto dokładnie sprawdzi kręgosłup i powie co robić. Wiec zabieram się za szukanie

Z ciekawostek to już wiem co mi zrobiło kuku w klate. Bo wczoraj już było ok, do treningu pole. A zwłaszcza 'flying V'. Ostatnio tak mi super wychodziło ze smigalam raz za razem a wczoraj przy pierwszej próbie ała. No i dla równowagi dziś tez zakwasy po drugiej stronie klaty


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-06-08 16:10:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Dluuugi dzień. Pobudka o 4.30, pełne obroty w pracy plus nadgodziny, tak że po nie miałam ochoty na nic innego niż drzemka. Ale wytrzymałam z 2h po jedzeniu oczywiście z 15min zrobiła się godzina.
Fizjo może być ciężko znaleźć na szybko bo wszyscy w rozjazdach. Jedna nie odpowiada póki co więc może dopiero pod koniec miesiąca się uda. Mam jednego ale to chyba fizjo po kursie/zawodowce wiec nie wiem czy jest sens się umawiać.
Bziu może kogoś możesz polecić w Trójmieście w razie W? Będę na początku sierpnia wiec gdyby tu się nie udało może bym się wtedy zapisała.

Miska dzisiaj
Warzywa: pomidory, sałata, ogórek, fenkul, pieczarki, koperek, cebula
Napoje: woda, kawa
Mobility: plecy, rozciąganie kanapowe, pośladki, szyja


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
O! O Trojmiescie to i ja sie chetnie cos dowiem. Kolezanki przyszly maz masuje i sie uczy. No, ale mi tak glupio do niego nawet na masaz
A nigdy nie wiadomo co sie stanie
Tzn. kiedys chlop chodzil do Wiktora w Sopocie kilka razy i w RehaMedzie byl, ale sama nie znam. A lepiej polecony konkretny osobnik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
A Ty z Trójmiasta jesteś? Jeszcze mogę na jakichś forach pogrzebać ale zobaczymy. Może jednak tu się uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Super... Zazdroszczę, kocham polskie morze. Mieszkałam dwa lata ale bardziej na zachodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Super... Zazdroszczę, kocham polskie morze. Mieszkałam dwa lata ale w zachodniopomorskim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
rzadko bywam, tlumy turystow, no i mam z 10 km na plaze, a tam trudno zaparkowac
jak juz to do Sobieszewa najlepiej ode mnie, ale to ze 25 km
albo na polnoc - jakies Debki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ludzie znad morza juz tak mają ze często na plaży to raz do roku są wiadomo ze najfajniej na dzikich. Co do turystów w mieście to ja lubię taki gwar ale zdaje sobie sprawę ze może być męczące na dłuższa mete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz T5 , efedryna

Następny temat

Początki...

WHEY premium