SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT redukcja Maria1209

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Zalamka :( dzisiaj chyba znow musze odpuscic trening. Nie dosc ze przeziebilam sie w podrozy (w Oslo masakra, zamiec sniezna), boli mnie glowa i gardlo i wczorajszy caly dzien w lozku nie pomogl, to w dodatku cale rece i troche plecow mam w jakichs krostach. Wyslalam bratu zdjecia (student medycyny) i nastraszyl mnie ze moglam gdzies na lotnisku zlapac pluskwe! Niestety objawy sie zgadzaja... Tak juz sie nie moglam doczekac powrotu na silke i dupa :( no ale w takim stanie bez sensu sie tam wlec.... Mam nadzieje ze szybko dojde do siebie no i z tymi pluskwami to sie okaze pomylka bo jak czytalam to praktycznie niemozliwe samemu sie ich pozbyc z domu...

Wczoraj sie zastanawialam czy cos odjac z miski bo aktywnosc praktycznie zerowa ale po poludniu jak sie zwleklam z wyrka ciagle mialam straszne ssanie i dopiero kolacja sie najadlam.
Warzywa: pomidory, szparagi (pustki na stanie po powrocie)
Napoje: woda, herbata jablko mieta
Mobilizacje: szczeka, szyja, kark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Odpuszczenie treningu z powodu choroby to nie powód do załamki spokojnie, wszyscy jesteśmy ludźmi. Jak jesteś chora to jedz ile potrzebujesz, nie odejmowałabym z miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Wiem, tylko liczylam ze po tygodniu wakacji w koncu wroce do akcji. Dzisiaj juz troche lepiej, oze jutro albo w poniedzialek sie uda. Konkretnie zalamana jestem tymi krostkami. Poczytalam w necie jeszcze i na 99% gdzies w autobusie czy samolocie wlazla mi w bagaz pluskwa i jestem cala pogryziona :( swedzi jak cholera, a poki co nigdzie nie znalazlam zadnego sladu robala i boje sie ze nie bedzie sie dalo tego pozbyc....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Jesli slady sie utrzymuja to udaj sie do lekarza.
I koniecznie podlecz sie, dopiero wracaj do treningow. Treningi robione, kiedy czlowiek chory, potrafia przyniesc wiecej szkody niz pozytku. A kilka dni offa niczego nei zrujnuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Pluskwy to nie żarty. Do mnie ojciec przyniosl raz to cholerstwo z pracy. Mialam pleno krost, chodziłam po lekarzach i nikt nie wiedział co to jest! Dopiero po jakimś czasie obudzilam się w nocy i zobaczyłam robale w łóżku...! Tego cholerki wychodzą tylko w nocy, za dnia nie było ani śladu. Musieliśmy cała chatę dezynfekować i zmieniać meble. Potem jak czytalamtakze w necie to cudem udało się nam chyba to wytępić bo ludzie pisali, że się pozbyć tego nie mogą. Nie chcę Cię straszyć, ale lepiej wcześniej zacząć dezynfekować, bo potem może to być nie do opanowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Kurcze :((( no właśnie czytałam o tym i wiem ze to jest masakra! Tylko nie ma żadnego śladu po nich. Dzisiaj na noc obkleilam materac taśma dwustronna ale nic się nie złapało, przy czym nie mam też nowych ugryzien. Przeraża mnie to i nie wiem jak się za to zabrać. Szczęście w nieszczęściu ze w najbliższych miesiącach będziemy remontować mieszkanie, więc w razie czego łatwiej by było o jakieś radykalne kroki...

Wczoraj cały dzień w domu, tylko z przerwą na zakupy. Dzisiaj już czuję się lepiej, chociaż bardzo słabo. Ale myślę że jutro będzie w końcu ok i zrobię trening, po południu mam też zaległy trening pole.

Warzywa: pomidory, szpinak, rukola, bakłażan, pieczarki
Napoje: woda, herbata





Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-05-01 16:54:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Dziś dużo warzyw w misce bo taka osłabiona chodziłam i ciagle glodna. Nakupilam durna nie tylko szynek i hiszpańskich kiełbas ale jeszcze kolekcje czekolad no i teraz sobie pluje w brodę, na cholerę mi to było. Oczywiście przeżywam ciężkie chwile jak się spożywa słodycze w moim otoczeniu, więc codziennie posiłek na słodko musi być.
Warzywa: salata, pomidory, Szparagi, kiszona kapusta, mix warzyw korzeniowych
Napoje: woda, herbata
Mobilizacje: biodra, rozciąganie kanapowe, a wcześniej szyja i kark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Po wczorajszym treningu pole czulam dzisiaj cala gorna czesc plecow. Fajnie bylo. Dzisiaj nad ranem mialam kryzys, strasznie mnie dusilo w gardle ale potem bylo juz lepiej no i uparlam sie jak osiol zeby jednak zrobic ten trening. Poszlo tak sobie, na dodatek zapomnialam butow na zmiane wiec cwiczylam na bosaka no i oczywiscie nie zauwazylam przy zakladaniu ze skarpeta sie wytarla i swiecilam siarowata dziura na piecie. Chcialam ponagrywac cwiczenia, bo to ostatni trening ktorego jeszcze nie nagralam ale telefon odmowil posluszenstwa i nic z tego nie wyszlo. Dodatkowo doskwiera mi bol kciuka, juz o nim prawie zaponialam a od ok. tygodnia znowu jest coraz gorzej. Przeszkadza czasami w porzadnym chwycie, nie mowiac o zyciu codziennym, np. jazda samochodem.
Teraz po poludniu znowu spadek formy, bylam na zakupach a od powrotu czuje sie coraz gorzej :/ boli mnie glowa, mdli mnie, bol brzucha, nie wiem czy dam rade zjesc kolacje :/ nie mam pojecia co sie dzieje.

FBW A:
1) Wyciskanie sztangi skos - 4 x 10
17,5x10 17,5x10 20x10 20x10 22,5x10
R17,5x10 17,5x10 20x10 20x10 22,5x10

2) Przysiad bułgarski - 3 x 12-15
12x15 12x15 12x15
12x15 12x15 12x15

3) Invert rows - 3 x 10-12
12/12/12
12/12/12

4) Dzień dobry - 3 x 10-12
17,5 x10 22,5x10 27,5x10 32,5x10 37,5x10 37,5x10
R27,5x10 32,5x12 37,5x12 42,5x12

Wlasnie gotuje bulion. Mam nadzieje ze dam rade cos zjesc oprocz niego bo dawno sie tak tragicznie nie czulam. Moze powinnam zmienic tytul dziennika na 'Nieszczesne perypetie' albo cos w tym stylu







Warzywa: pomidory, salata, cukinia, pieczarki, papryka, szparagi, fasolka szparagowa, kapusta kiszona
Napoje: woda, herbata
Mobility: rozciaganie kanapowe, dol plecow/ odc. piersiowy plecow, rozciaganie kanapowe


Edit: caly posilek nr3 zwrocony. A wymiotuje baaardzo rzadko. Wydaje mi sie ze papryka mi zaszkodzila, w kazdym razie na pewno niepredko znowu ja zjem



Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-05-03 20:48:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Maria, a Ty byłaś w końcu u lekarza w związku z tym ugryzieniem?
bo mogło się nałozyć Twoje przeziębienie, to ugryzienie, w dodatku stres no i niepotrzebnie uparłaś się na ten trening.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz T5 , efedryna

Następny temat

Początki...

WHEY premium