SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT redukcja Maria1209

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Skoro masz blisko lotnisko to kto wie co się może wydarzyć Dobrze, że nie tylko ja przed @ zaliczam cheat daye Razem jakoś raźniej

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Maria spinaj zadek przy martwym!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Asiorajda12
Skoro masz blisko lotnisko to kto wie co się może wydarzyć Dobrze, że nie tylko ja przed @ zaliczam cheat daye Razem jakoś raźniej


jakies 25min autem Ano chyba czasami czlowiek musi i jeszcze planuje wyzbyc sie tych wyrzutow sumienia i juz w ogole bedzie git.

Tetiszeri
Maria spinaj zadek przy martwym!


Kurcze przy rdl jest ok ale w sumo jakos nie idzie. No ale zrobie jeszcze podejscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Daj komende do mozgu to zepnie miesnie, polacz sie z zadkiem :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Haha no tak musze zrobic moze dzisiaj poprobuje

Generalnie to mam troche rozkminke. Bo popsuly mi sie barki, zwlaszcza z lewym mam problem, trwa to juz kilka miesiecy. No i jest coraz gorzej, ostatnio w nocy nie moglam spac bo bolal. Na fizjo nie ma szans narazie, codziennie tyram od rana do wieczora no i tez nie mam rozeznania czy jest tu jakis sensowny. No i zastanawiam sie czy nie powinnam na jakis czas wywalic cwiczenia na barki calokiem.
Bo robie co drugi trening, dosc intensywnie. Staram sie je mobilizowac, na stale wlaczylam zestaw na rotatory i doraznie przewaznie dziala, ale na dluzsza mete to jest lipa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie zawsze całkowita eliminacja ćwiczeń na barki będzie najlepsza. Ale można pod nie zmodyfikować plan - tak, żeby odpoczęły troszkę. Wrzuć całą rozpiskę treningu to będzie łatwiej coś doradzić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hm no bo jak wywale wszystkie cwiczenia na barki z treningu B to zostana tylko 3 pierwsze. Myslalam zeby dodac wtedy cos na zadek albo zabawy na roznowage i wzmocnienie core- na bosu itp. Tam tez barki pracuja, przy planku czuje, ostatnio pare pompek zrobilam-. nienajlepiej.
Plan obecnie wyglada tak

TRENING A NOGI, POSLADKI, BIC, TRIC
1.Ht z guma 5*15
2. Przysiad ATG 4*12
3. MC sumo 4*12
4. Wykroki 4*15
5. Odwodzenie nogi prostej na wyciagu dolnym 3*10-12

+co drugi trening
6a. Uginanie rak ze sztanga 3*15
6b. Prostowanie rąk z wyciągiem górnym 3*15


TRENING B PLECY I BARKI
1.Podciaganie/ Ściąganie drążka wyciagu górnego szeroko 6*8
2. Ściaganie drążka do pępka siedząc 5*10
3. Wiosło jednorącz w opadzie sztangielką 4*10
4. Wyciskanie sztangielek na barki 3*12
5a. Rozpietki odwrócone lezac na brzuchu na skosnej 3*15
5b. Face pull 3*15
5c. Wznosy wprzód i do boku 3*15

TRENING C zadek (tu czesto jest jakies inne cwiczenie zamiennie)
1. HT z nogami na lawce Smith 4*20
2. Przysiad na kolanach Smith/ przysiad szeroko z pulsowaniem 4*15
3. Zakroki ze sztanga 4*20
4. Rdl z hantlami 4*20

i robilam A B C B A B....


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2017-01-27 14:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To tak - ja tu widzę winowajcę tych boleści. Ćwiczysz dość mocno mięśnie górnego grzbietu a zupełnie tu nie ma ćwiczeń na klatkę. Dysproporcja siłowa tych antagonistów jest w dłuższej perspektywie czasu dość ryzykowna - czego właśnie moim zdaniem doświadczasz. Więc natenczas - wywalasz wszystkie wznosy face pulle, odwrotne rozpiętki. Zostaje samo wyciskanie. Za to dodajesz ćwiczenia ma mięśnie piersiowe. Tak bym to widział.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
O kurcze. Na to nie wpadlam. To jakby dodac zwykle wyciskanie na plaskiej i rozpietki byloby ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja bym dodał wyciskanie sztangielkami i bez rozpiętek na razie - lepiej więcej serii wyciskania. Jak przestanie boleć to można dodać izolację w postaci rozpiętek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz T5 , efedryna

Następny temat

Początki...

WHEY premium