SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT redukcja Maria1209

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Wczoraj to już chcialam jechać na pogotowie. Bo wymiotowalam kilka razy i ból był straszny. No ale nie miał mnie kto zawieźć. W końcu przeszło i zasnelam. Dzisiaj został tylko ból głowy, siedze w przychodni ale kazali mi czekac do 13 na wizytę :/ no i nie wiem czy isc kupić jakieś wafle ryżowe czy banana czy lepiej nic nie jeść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Jak jestes prawie pewna, ze zwrocisz to nie. Nie ma sensu wciskac w siebie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Nie wiem, piłam wode i juz nie zwracalam wiec najgorsze juz chyba minęło ale jeszcze 2h do wizyty to może lepiej się wstrzymam. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Tak jak sie spodziewalam zadnych konkretow :/ na wysypke zapisala masc, pow. ze to swierzb (w ogole mi nie pasuje) albo ta pluskwa, a rzyganie to moze jakas bakteria. I zeby duzo pic, zalecila mi cole albo jakies inne gazowane napoje (nie lubie). Napilam sie teraz rosolu i jest ok, z checia bym cos zjadla. Moze ktos sie zna, czy jakies zmiksowane owoce czy ogolnie cos w formie plynu moze byc chociaz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
na problemy z zoladkiem banany daja rade, rosol, ugotownay bialy ryz, olej kokosowy

na pewno nie surowe warzywa, raczej tez nie owoce typu jablko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Oki to zawsze juz jakies pole manewru. Jeszcze mam warzywa i mieso z kosci z rosolu. Wydaje mi sie e to chyba jednak bylo zatrucie (chociaz nie wiem czym) bo juz sie nic nie dzieje w brzuchu, jedynie ssanie z glodu. Czyli rozumiem ze poki co mam olac swoj normalny rozklad i po troche cos probowac wypic/zjesc? Bo lekarka mi tylko powiedziala z 3 razy zeby duzo pic i nic wiecej sie nie dowiedzialam

edit: jeszcze pogrzebalam i wydaje mi sie ze znalazlam winnego. Kupilam na Majorce taka ladna duza fasole, chyba nazywa sie fasola mamut. I na obiad gotowalam ja razem ze szparagami na parze. Gotowalam dosc krotko i w niskiej temp. bo lubie tak na chrupiaco. Jednak ta fasola miala taki specyficzny smak. No i wygooglowalam ze fasola ma w sobie jakas toksyne z grupy lektyn, ktora moze powodowac zatrucia. Gotowanie to niweluje ale gotowalam krotko wiec to chyba to.
Rosol z miesem i marchewka mi sie juz przyjal wiec chyba juz bedzie oki


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-05-04 16:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Uff juz chyba najgorsze za mna. Wczoraj poza rosolem z miesem i warzywami z rosolu zjadlam banana, na kolacje wafle ryzowe i jajka i pare kostek czekolady od tz na wzmocnienie i uzupelnienie magnezu Wszystko sie przyjelo. No i caly dzien pilam wody i herbaty mietowej.
Dzisiaj juz menu wg normalnego rozkladu, trening odkladam do soboty albo niedzieli az przeziebienie w 100% minie bo boje sie co jeszcze mogloby sie wykluc z oslabienia. Rosolu bylo 200g, ale w innych kalkulatorach jest taka wartosc dla 200g jak w tym dla 100 wiec tak zostalo.

Warzywa: pomidor, salata, kapusta kiszona
Napoje: woda, herbata
Mobility: zaraz sie zabieram, na pewno rozciaganie kanapowe i chyba plecy

Jutro prawdopodobnie dluugi dzien w pracy, pobudka o 5 wiec pojemniki juz gotowe, a ja mobilizuje sie i do spania.

Jeszcze pytanie chyba do Bziu bo koncza mi sie witaminy, w sumie to zostala wit. C, D, omega 3 i chyba resztka cynku. W przyszlym tyg. bede w Pl i zrobilabym zapasy ale w sumie to nie wiem na czym sie skupic. Myslalam o glutaminie na poprawe pracy jelit a tak poza to nie wiem co i czy potrzeba. Moze mialabys jakies sugestie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Do tej pory tak:
-ocet jablkowy- rano na czczo ok. 1 łyżka
-witamina C 1000mg
-D3+mk7 2000jm
-omega3- 1000mg
-cynk chyba 200mg
-kompleks witamin dla kobiet- ale skończył się dawno
-kolagen rybi - 400mg, to na skore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Po wczorajszym całym dniu w pracy dzisiaj nie wiem jak dam rade 12h znów. Kciuk mnie tak nap....la ze jestem załamana, już nawet jak nic nie robie. Od wypadku juz minęło 5 miesięcy i nie wiem czy jak na zwykłe wybicie to jest normalne i ile to się będzie jeszcze ciągnąć. Wspominałam o tym lekarce jakieś 2 mies.po, to twierdziła ze nawet pół roku... Postaram się dzisiaj kupic bandaż elastyczny bo wcześniej trochę mi pomagał i naprawdę mam nadzieje ze nie uniemożliwi mi to treningu :///
Miski wczorajszo- dzisiejsze
Warzywa: pomidory, cukinia, pieczarki, kapusta kiszona
Napoje: woda, herbata mietowa i zielona
Mobility: wczoraj szyja, kark, głowa, bardzo przyjemne.









Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-05-07 08:08:45

Edit: na śniadanie dzisiaj zamiast jajek pierś z kurczaka bo jaja mi zezarto :( makro się zgadza tylko zrzut się nie chce wrzucić

Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-05-07 08:10:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz T5 , efedryna

Następny temat

Początki...

forma lato