SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT redukcja Maria1209

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
W Pl będę dopiero w sierpniu Paula mam kenwooda i jestem bardzo zadowolona no ale ciągle go używam i trochę się nie dziwię ze odmawia posłuszeństwa. Naprawią tylko to potrwa z miesiąc. Mogliby dać zastępczy z Bosha patrzyłam kiedyś w necie, tez wyglądal spoko. Night przy okazji zerknalbys do konsultacji techniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Miesiąc bez blendera- ciężko :P Jakoś zwłaszcza latem częściej używam. Ale kiedyś wytrzymałam kilka miesiecy jak kasy na nowy nie było, więc da się :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
tez mam kenwooda.... tzn mialam i znowu mam
Mialam tego z potrojnymi ostrzami 700w, rozwalil mi sie jak miksowalam mroznone truskwami, no ale wybaczylam mu, bo juz mu 5 lat stuknelo, to mial prawo.
Naprawiac sie nie oplacalo, o ile w ogole by sie dalo, tzn silnik cacy nic si enei zepsulo, ulalam sie plasik odpowiedzialny za trzymanie calego trzpienia.

Kupilam nowy, priw taki sam, nowszys , mocniejszy by 800w. Wiec jestem ponownie szczesliwoa posiadaczka kenwooda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
No ja wlasnie ten 3blades 700w, udalo mi sie jeszcze zdazyc przed koncem gwarancji, najfajniej by bylo jakby dali nowy na cale szczescie mam jeszcze stojacy, ten to ma 1500W tylko niewygodnie sie wygrzebuje z kielicha bo dlugi i waski no i b. geste rzeczy (budyn jaglany ) odpadaja. Ale wczoraj zrobilam eksperymentalny omlet z dodatkiem ugotowanego kalafiora- wszystko zmiksowane ne gladko i bylo pycha, dzisiaj chyba powtorka.

Bziu jeszcze chcialam zapytac o rozklad tluszczy w DT i DNT ale to na priv zaatakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
maria1209
Night przy okazji zerknalbys do konsultacji techniki?


Zerkałem do konsultacji techniki ale nie bardzo wiem czy mam się wypowiadać w kwestii tego programu. Każdy trener ma swoje wariacje na temat konkretnych ćwiczeń. Nie chciałbym wchodzić między wódkę a zakąskę, że tak powiem. Bo ja rozumiem że po rto są dzienniki, żeby do nich zaglądał autor programu i w razie czego Wam pomagał - czy jednak źle rozumiem??
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Night chyba tak. Poprosze zeby zajrzal. Ale jako ze to bylo jeszcze przed oficjalnym rozpoczeciem eksperymentu to wkleilam tam i jakbys zechcial sie wypowiedziec, pewnie nie tylko ja skorzystam. Wczoraj ten trening robilam drugi raz i juz sporo bledow moglam skorygowac raz dzieki temu ze autor dodal linki do filmow instruktazowych, ale tez dzieki uwagom Pauli , Tetiszeri i Kebuli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Wracam do starego dziennika w koncu na razie sie wakacjuje i glowkuje jak podejsc do miski, poki co jest to mniej wiecej rozklad z DNT jaki mialam w eksperymencie a bylo to 1900kcal, bwt 140/155/80, natomiast nie wiem na ile sie tym przejmowac poki co wpisuje wszystko w dziennik i wychodzi malo i tak wychodzilo ze sporo dobijalam batonami i odzywkami, wiec z jakoscia bylo slabo, bo w podrozy. Ale juz jest lepiej. Kuchnia grecka jak dla mnie przepyszna, stety niestety bardzo tlusta- wszystko plywa w oliwie, w zwiazku z tym nie wiem czy ograniczac wegle, czy starac sie jednak ciac ten tluszcz w miare mozliwosci.
Okolo 20go mam zamiar wrocic do treningow na ile warunki pozwola, bo dalej bede jeszcze na wakacjach. Poki co plan byl taki zeby sie mobilizowac i rozciagac i na wstepie chyba zgubilam moja ulubiona pileczke do rozbijania a po poniedzialkowym treningu to jeszcze wczoraj czulam tylek i dwojki. Poza tym jest snorklowanie i spacery


Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-09-10 16:22:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
jak jestes w Grecji i tak kuchnia tlusta, to bym przycieła wegli na ten czas i korzystala ze specjałów greckich i nie przejmowała sie zbytnio rozkładem, chyba, ze masz tam zamiar przebywac bardzo dlugo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
W sumie wyszlo jakos w okolicach rozkladu dzisiaj ostatni dzien, wieczorem juz Wlochy tu na pewno juz nie bedzie tak grzecznie bo pizzy czy lodow w miejscach gdzie wiem ze warto sobie nie odmowie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
cudne widoki, mogłabym żyć w Grecji i nawet moje makra by tam pasowały
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalacz T5 , efedryna

Następny temat

Początki...

WHEY premium