SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Lexi - ku spełnieniu marzeń / pods. s. 70, 142

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
rywalizacja - jakakolwiek - toczy się zawsze na podobnym poziomie mentalnym i nie ma od tego ucieczki.

A to co napisałaś w pierwszym swoim poscie tej wymiany zdań to takie pustosłowie jak mówienie choremu na raka, żeby się nie martwił. fajnie to powiedzieć ale on od tego nie przestanie się martwić.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2019-02-18 22:49:34

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
Puste slowa, a jednak poparte wiedza i doświadczeniem, ktorego jak sam przyznales nie masz :)
rozumiem, ze ciężko zostawic Ci to bez ostatniego slowa, ale prosze zastosujmy sie do Twojej obietnicy o zakonczeniu "dywagacji" :) pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Malwina ma rację
Można sobie oczywiście pomyśleć, że ta rywalka ma lepsze barki a inna tyłek a jeszcze inna strój ale czy to akurat oznacza że są lepsze i czy to wpłynie na wynik na scenie? Tego nikt nie wie. Bikini potrafią wygrywać w różnych latach skrajnie różne sylwetki, zależy jaka będzie moda
Najważniejsze to zrobić jak najlepszą formę i mieć świadomość swoich atutów które trzeba wyeksponować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Malwina198
Puste slowa, a jednak poparte wiedza i doświadczeniem, ktorego jak sam przyznales nie masz :)
rozumiem, ze ciężko zostawic Ci to bez ostatniego slowa, ale prosze zastosujmy sie do Twojej obietnicy o zakonczeniu "dywagacji" :) pozdrawiam!


Ale ja startowałem w różnych dyscyplinach - tylko że sportu - a nie takiego czegoś jak zawody sylwetkowe. I sportowiec sobie musi w głowie przepracować pewne sprawy. A jeśli nie potrafi - to widać nie nadaje się do tego co sobie wybrał i powinien szukać innego zajęcia. Tyle w temacie nie zwracania uwagi na zawodach na konkurencję.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super forma Lexi! Ten uśmiech mówi sam za siebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Night bikini ma więcej wspólnego z konkursem piękności niż ze sportem Można mieć super sylwetkę, ale trzeba też mieć to "coś". Coś co przyciąga wzrok sędziów, wyróżnia spośród tłumu. Trzeba mieć świetna prezencję i swobodę na scenie. Większość dyscyplin jest mierzalna a wynik zależy od naszej pracy i umiejętności. Zawody sylwetkowe a szczególnie bikini pod tym względem to "niewdzieczny" sport bo nie koniecznie wynik zależy od wypracowanych efektów. Bo któraś będzie miała piękny, czarujący uśmiech i od razu zwróci na siebie uwagę
Dodam jeszcze, że w tym sporcie liczą się też takie elementy jak dobór stroju, biżuterii, fryzury i makijażu Trzeba być gwiazdą na scenie.
Przewagę zawodniczkom daje też sztuczny biust, ponieważ optycznie poprawia proporcję
U Panów mimo wszystko jest trochę inaczej


Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-02-19 09:26:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Ze wszystkim się zgadzam. I teraz powiedz mi jeszcze że jedziesz na takie zawody i zupełnie nie zwracasz uwagi na konkurencję choćby na weryfikacjach czy przed wejściem na scenę. To chyba ktoś by musiał opaskę na oczy założyć. Człowiek jest człowiekiem i się porównuje z innymi. Jak jest to dla niego zbyt wielkim problemem - to nie powinien startować.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52344
Jezu. Chodzi o nastawienie, o pewność siebie, o klapki na oczach, o pewnego rodzaju arogancje i pojscie po swoje. Powaznie nie rozumiesz tego o czym pisze ja i o czym pisze Viki, ale jednak z uporem maniaka bronisz swojej tezy. Odpuść.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Malwina198


Jedziesz tam dla siebie, miej z tego fun i absolutnie sie nie porównuj do nikogo :)




No tak to dokładnie brzmiało.

A właśnie ja cały czas piszę, że trzeba jechać po swoje, przepracować w głowie to co się ma stać i wyjść jak milion dolarów pomimo tego że obok będą stały dziewczyny równie a może i piękniejsze.

I to że się zobaczy kogoś w super formie ma być dodatkową motywacją a nie dołować.

A nie porównywa nie się do nikogo to dla mnie wyjście od razu jako ktoś gorszy, nie przygotowany.

Zawody są od porównywania się - tak jak pisałyście - na wielu płaszczyznach, również mało miarodajnych. Ale się od tego nie ucieka. To powinna być dodatkowa motywacja a nie problem. A jeśli to problem - to tak jak pisałem, trzeba zmienić zabawę na inną bo nic z tego nie będzie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Night ma w sumie racje, moze nie chodzi tu o porywnywanie formy, bo to loteria, ale moze sie zaczac: ta juz ma cycki, ta ma ze soba sztab styslistow, pozowanie...tak, pozowanie chyba najbardziej "kompleksi". Wiecie, to sie bardzo zmienilo na przestrzeni lat, backstage juz nie jest taki sam jak startowalyscie....
mam kolezanke, ktora startuje w konkursach pieknosci (nie fitness) i tak, tam tez jest porywnywanie sie miedzy soba, chociaz wynik jest jeszcze bardziej subiektywny. To konkurs, i nawet jezeli idziesz tylko sie "pobawic", to i tak czujesz ducha rywalizacji.

PS. Lexi, przepraszamy za spam, mam nadzieje, ze Cie nie stresuje





Zmieniony przez - kebula w dniu 19/02/2019 10:11:23

Zmieniony przez - kebula w dniu 19/02/2019 10:12:53
2

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susełek w martwym punkcie, czas pójść do przodu

Następny temat

Pomocy! :D

WHEY premium