SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Lexi - ku spełnieniu marzeń / pods. s. 70, 142

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Już nie mogę się doczekać planu od Ciebie...


3.01.2017

Legs I:
Squats 10x10, 45-60 s rest

30 kg
Bolało. Przerwy zabójcze nawet przy tak małym ciężarze. Za tydzień dokładka.

Good morning 4x10
15/20/20/20
Lekko.

Hip thrustes 4x20
5 x 15 x 50 kg
Nie dałam już nawet rady zrobić 20x po tych siadach... powtórka za tydzien.

Odwodzenie nogi na wyciągu w tył 3x15
15 lbs
Dorzuciłam to, bo mało mi było, a czasu jeszcze wiele.

Brzuch:
Allaszki 5x
Unoszenie nóg 4x

Miska: 2500

Doomsy na tyłku obecne. Od samego myślenia o redukcji przytyłam 1,5 kg .. Tyle co przez całą masę. Bez komentarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Lexi_
Już nie mogę się doczekać planu od Ciebie...

Doomsy na tyłku obecne. Od samego myślenia o redukcji przytyłam 1,5 kg .. Tyle co przez całą masę. Bez komentarza.


Żebyś później mnie nie przeklinała .


A co do startu redukcji - to jakiś fenomen. Ktoś Ciebie w czasie snu musiał nafaszerować 1,5 kg żelków - nie ma innej opcji.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Raczej nie, ufam Ci w kwestii moich pleców.

Schodzę z kcal - zaczynam tyć. Ostatnio zaczęło mi schodzić dopiero przy 1600 kcal, także ten. Redukcji mi braknie.
Ludzie zaczynają mi mówić na siłowni, że się spasłam i wyglądam jak chomik. To już zły objaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
No proszę Cię - to ci ludzie chyba ze statusem niedowidzących. Nawet te 1,5 kg w stosunku do ostatnich fotek nie są w stanie zepsuć ładnej sylwetki. Chudość nie jest ładna - może czasem pomaga we wciśnięciu się w najmniejsze rozmiary ciuchów ale bez nich ładna nie jest na bank. Za to sportowa sylwetka już jak najbardziej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Chyba, że całe 1,5 kg idzie w brzuch to już gorzej... Stworzona do życia na masie. i marudzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Chyba do marudzenia jednak bardziej . No ale czasem i pomarudzić trzeba - takie życie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Jedna praca mniej to stresu mniej i spania więcej, może to trochę pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
to na bank - a z czego zrezygnowałaś, z jakiejś biurowej, nerwowej pracy??

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Biurowej, ale nie nerwowej. Nerwowy robił się brak czasu na inne, ważne rzeczy, ważniejsze nawet niż pieniądze przy pracy 14 h dziennie.

Co mi po dwóch etatach jak nie mam czasu na życie, ani nawet na czerpanie satysfakcji z którejkolwiek z nich? Rano zasypiam przed biurkiem, potem na personalnych, wieczorem wracam i zamiast spędzić chwilę z mężczyzną życia to robię jedzenie i idę spać. To nie jest życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
Witaj w moim świecie - ja mam czas po 22 do której mi się podoba kosztem snu . Na dłuższą metę mega męczące - ale nie mam od tego jak uciec.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susełek w martwym punkcie, czas pójść do przodu

Następny temat

Pomocy! :D

WHEY premium