SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Lexi - ku spełnieniu marzeń / pods. s. 70, 142

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
Lexi a mogę wiedzieć gdzie pracujesz lub jako kto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Jestem asystentką w centrali banku (korposzczurem) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
macie niesamowite metabolizmy

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
czekam już z utęsknieniem za redukcję, uwierzcie mi :) tak 2200-2400 brzmi jak marzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
nie wierzę, no way

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
serio! a masa nie rośnie, więc trzeba będzie podbić znowu :( jeszcze 2,5 miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Lexi_
Szłam ostatnio któregoś dnia do 2 prac, więc musiałam to 3100 spakować w pojemniki. Ledwo to mogłam unieść


ahahha
bo to hcyba działa tak, że w pewnym moencie organizm zaczyna iczaj funkcjonować, a metabolizm hula, bo nie musi oszczędzać.
Większość ludzi bez sensu sobie ogranicza wszytsko
aczkolwiek na pewno nie kaza kobieta ma taki metabolizm, że poradzić sobie z ponad 3 tys kcal

wstaw kiedyś foty z całego dnia jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Mam kumpla, startuje teraz w debiutach, mówi, że przy 3000 go zalało tłuszczem, a ja jem i jem... :D
Postaram się zrobić jakoś po weekendzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Ja gotuje w nocy i z rana zanim to wszystko spakuje to taka piramida na mnie czeka z pojemników:)
Dzisiaj muszę być w pracy 11h i już czuję że jestem głodna więc to 2400 mi nie starczy. Jutro też praca plus trening a w niedziele wyjazd. Chyba serio muszę kupić jakąś walizkę:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Lexi_
Mam kumpla, startuje teraz w debiutach, mówi, że przy 3000 go zalało tłuszczem, a ja jem i jem... :D
Postaram się zrobić jakoś po weekendzie :)


taaaa też znam takich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susełek w martwym punkcie, czas pójść do przodu

Następny temat

Pomocy! :D

WHEY premium