SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Lexi - ku spełnieniu marzeń / pods. s. 70, 142

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 304316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Tylko rok chodzisz? Po Twoim dzienniku wywnioskowalam że dłużej bo dla mnie te ćwiczenia i ciężary to czarna magia jeszcze. Ja chodzę 3 miesiące ponad regularnie i na razie jest trochę słabo. Chciałabym jeszcze skupić się na rozciąganiu bardziej. A Tobie treningi ustala chłopak, czy jakiś trener?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Dobre podsumowanie Lexi Poslady fajna rzecz, ale przede wszystkim nawyki żywieniowe, siła i świadomość własnego ciała i jego możliwości/ ograniczenia. Bravo i oby tak dalej :) Tylko pilnuj regeneracji, bo później mega ciężko dochodzi się do siebie i regres w sile się wkrada.


Zmieniony przez - beatrice w dniu 2017-02-09 16:27:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Dzięki, dzięki! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no i to jest dobry rok
pasja jest najważniejsza, bo nie przemija tak o
oby tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Chciałam edytować post, ale nie zdążyłam.

Tak, chodzę rok. A ciężarów ciągle mi mało Treningi układał mi chłopak, teraz w sumie robię to sama, pod jego okiem i z jego poprawkami. :)

Dzięki, dzięki! :)
Regeneracji staram się pilnować, ale w te 2 tygodnie to niestety nie możliwe. Potem odpoczywam!

A rok był baardzo udany, oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Lexi_
Chciałam edytować post, ale nie zdążyłam.

Tak, chodzę rok. A ciężarów ciągle mi mało Treningi układał mi chłopak, teraz w sumie robię to sama, pod jego okiem i z jego poprawkami. :)

Dzięki, dzięki! :)
Regeneracji staram się pilnować, ale w te 2 tygodnie to niestety nie możliwe. Potem odpoczywam!

A rok był baardzo udany, oby tak dalej.


Zazdroszczę i gratuluję:) Już masz pojęcie jak to robić, z czym to się je a to chyba najważniejsze. No i ta świadomość ciała tak samo. Ja dopiero teraz widzę jak ważna jest ogólna sprawność bardziej niż cel sykwetkowy sam w sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Milka91
Zazdroszczę i gratuluję:) Już masz pojęcie jak to robić, z czym to się je a to chyba najważniejsze. No i ta świadomość ciała tak samo. Ja dopiero teraz widzę jak ważna jest ogólna sprawność bardziej niż cel sykwetkowy sam w sobie.


Najtrudniej jest zacząć, to pewne. Za kilka miesięcy to Tobie będziemy gratulować. :D Do wymarzonej sylwetki mi daleko, przez co ciężko psychicznie przechodzę masę, ale wiem, że w wakacje nie będę tego żałować i każdego dnia jestem krok bliżej. :)
I pożegnałam się z bólami kręgosłupa i problemami z odkręceniem słoika..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
Gratki Lexi


Zmieniony przez - nosek19 w dniu 2017-02-09 17:39:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 270 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3864
Lexi_
Milka91
Zazdroszczę i gratuluję:) Już masz pojęcie jak to robić, z czym to się je a to chyba najważniejsze. No i ta świadomość ciała tak samo. Ja dopiero teraz widzę jak ważna jest ogólna sprawność bardziej niż cel sykwetkowy sam w sobie.


Najtrudniej jest zacząć, to pewne. Za kilka miesięcy to Tobie będziemy gratulować. :D Do wymarzonej sylwetki mi daleko, przez co ciężko psychicznie przechodzę masę, ale wiem, że w wakacje nie będę tego żałować i każdego dnia jestem krok bliżej. :)
I pożegnałam się z bólami kręgosłupa i problemami z odkręceniem słoika..


No oby oby tak się stało:) Dzięki:)
W przyszłym tygodniu wybieram się na rehabilitację, żeby sprawdzić kręgosłup i od razu podszkolę się z rozciągania to może przysiad końcu też ogarnę.

A po wakacjach jaki masz cel?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1702 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32061
Milka91
No oby oby tak się stało:) Dzięki:)
W przyszłym tygodniu wybieram się na rehabilitację, żeby sprawdzić kręgosłup i od razu podszkolę się z rozciągania to może przysiad końcu też ogarnę.

A po wakacjach jaki masz cel?


Stanie się. :)
Do połowy/końca marca masa, potem redukcja. Zobaczymy jak zareaguje moje ciało, w ile uda mi się osiągnąć dobry efekt, w sumie nigdy nie zaszłam tak daleko :D W trakcie ustalę co dalej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Susełek w martwym punkcie, czas pójść do przodu

Następny temat

Pomocy! :D

WHEY premium